Світовий теніс / Кубок Федерації

Капітан збірної Румунії - про дві поразки в матчах з Україною: "Я знаю, що в цьому форматі і в цьому змаганні ми повинні вірити до кінця"

Капітан збірної Румунії Хорія Текеу підбив підсумки першого ігрового дня Кубка Біллі Джин Кінг, в якому його підопічні зазнали двох поразок у матчах проти Лесі Цуренко та Еліни Світоліної
"Думаю, що в першому матчі обидві тенісистки нервували. Здавалося, що вони обидві зазнають труднощів на подачі, але Ана змогла виграти трохи більше розіграшів і взяти перший сет. Після цього я відчув, що Цуренко змогла підняти свій рівень, прибрати невимушені помилки і довести матч до перемоги над Аною.

Своєю чергою, Ана не змогла відігратися, використати свої шанси і можливості. На початку другого сету вона вела в рахунку в трьох із п'яти перших геймів. Могло бути як мінімум 3-2 або 4-1 на її користь, але в підсумку вийшло 1-4. І це була ситуація, яка викликала деякі, скажімо так, сумніви і невпевненість. І я відчуваю, що ми не дуже добре попрацювали разом, щоб знайти вихід із цієї ситуації до кінця матчу. І тут потрібно віддати належне Цуренко, яка дуже чисто відіграла в другому і третьому сетах.

Другий матч, мені здається, був хорошої якості для таких вітряних умов, дуже рівний. Я знаю, що Жаклін, злиться, що програла три-чотири гейми, в яких вона лідирувала 40-0, 40-15. І, звичайно, такі гейми мають значення. Але це, знову ж таки, заслуга Світоліної, тому що в ці моменти, у більшості цих моментів, вона грала краще. Тож це була не нерішучість Жаклін, а просто хороша гра Світоліної у важливі моменти матчу.

Відчувалося, що обидва матчі були близькими і були битвами, навіть незважаючи на те, що перший закінчився 6-0 у вирішальному сеті. Тож для нас це показує, що ми все ще тут і можемо боротися. Я знаю, що в цьому форматі і в цьому змаганні ми повинні вірити до кінця, і я вірю, що завтра ми зможемо повернутися сильнішими".

Сьогодні протистояння України та Румунії продовжиться матчем Еліни Світоліної та Ани Богдан, який розпочнеться о 18:00 за київським часом. Українській команді для виходу у фінальний турнір достатньо здобути одну перемогу.