Монте-Карло. Циципас став триразовим чемпіоном турніру, обігравши у фіналі Рууда

На турнірі ATP Masters 1000 у Монако відбувся фінальний поєдинок
Rolex Monte-Carlo Masters - ATP Masters 1000
Монте-Карло, Монако • 7-14 квітня • грунт • €6,410,670

Фінал
Стефанос Циципас (Греція, 12) - Каспер Рууд (Норвегія, 8) 6:1, 6:4

Стефанос Циципас вийшов уперед у протистоянні з Каспером Руудом, здобувши третю перемогу в п'ятому матчі проти нього. Грецький тенісист втретє зіграв у фіналі "Мастерса" в Монте-Карло і втретє став чемпіоном цього турніру. З 1990 року, коли турнір став відноситься до серії "Мастерс", лише два тенісисти вигравали титул більше двох разів - Томас Мустер (3) і Рафаель Надаль (11).

Шлях до титулу:
R1: Ласло Джере (Сербія) 6:3, 3:2 відмова
R2: Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) 6:1, 6:0
R3: Олександр Зверєв (Німеччина, 5) 7:5, 7:6(3)
QF: Карен Хачанов (-, 15) 6:4, 6:2
SF: Яннік Сіннер (Італія, 2) 6:4, 3:6, 6:4
FR: Каспер Рууд (Норвегія, 8) 6:1, 6:4

25-річний Стефанос Циципас провів сьомий фінал на турнірах АТР 1000 і виграв свій третій титул (усі в Монте-Карло). Загалом для грецького тенісиста це був 29-й фінальний поєдинок на рівні АТР-туру, в якому він завоював свій 12-й титул.

За свій виступ у Монте-Карло Стефанос Циципас заробив 919 075 євро призових і 1000 рейтингових очок. У понеділок він повернеться в топ-10, посівши 7-ме місце (+5).

Каспер Рууд зіграв 21-й раз зіграв у фіналі на рівні АТР-туру і боровся за свій 11-й титул. Норвежець програв п'ятий фінальний матч поспіль, після перемоги на змаганнях в Ешторілі у квітні минулого року. У Монте-Карло Рууд заробив 501 880 євро призових і 650 рейтингових очок. В оновленому рейтингу АТР він посяде 6-те місце (+4).