Світовий теніс / WTA –
Іга Швьонтек: "Для гравчині, яка почувається дуже комфортно на ґрунті, я розумію, що мені все одно потрібно кілька днів для адаптації"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Про відкриття ґрунтового сезону в Штутгарті[/b] "Я дуже схвильована, особливо тому, що це мої перші дні на ґрунті. Я щаслива, що повернулася на це покриття. Очевидно, що воно мені дуже подобається, і я скучила за ним. Приємно повернутися. Також я люблю цей турнір. У мене дійсно чудові спогади. Сподіваюся, що цього року я створю ще більше спогадів. Взагалі це було моє перше тренування на ґрунті вчора, тож у мене буде не так вже й багато часу, щоб підготуватися. Минулого року я поверталася на турнір після травми. Тоді я тренувалася у Варшаві на ґрунті. Це було інакше, ніж цього року. Цей рік більше схожий на 2022 рік, коли в мене також було лише два дні на ґрунті перед моїм першим матчем. Подивимося. Чесно кажучи, це вже другий рік, коли я потрапляю в таку ситуацію. Це був хороший досвід у 2022 році. Пам'ятаю, я грала без жодних очікувань. Цього року все трохи інакше, тому що ви, журналісти, нагадуєте мені про захист титулу (посміхається). Я постараюся не хвилюватися і рухатися крок за кроком, незважаючи ні на що". Про перехід на ґрунт після хардового сезону "Сьогодні я відчула, що можу перейти на ґрунт досить швидко. Я не очікую, що мені буде комфортно з першого ж матчу, тому що, так, вам завжди потрібно кілька матчів, щоб набути впевненості на будь-якому покритті, навіть якщо ви почуваєтеся на ньому комфортно. Але через матч у Кубку Біллі Джин Кінг після Маямі я все ще грала на хардовому покритті. Я не думаю, що це має значення, тому що тут поверхня досить швидка, швидше, ніж звичайний ґрунт, я маю на увазі. Це щось середнє між хардовим покриттям і звичайним ґрунтом. Потрібно пристосовувати рухи, тому що на цьому покритті ти можеш ковзати. Також потрібно пам'ятати, що ваш мозок думає, що м'яч відскакуватиме по-іншому протягом кількох днів. Але загалом у мене в голові були спогади про те, як я грала тут минулого року, наприклад. Навіть для гравчині, яка почувається дуже комфортно на ґрунті, я розумію, що мені все одно потрібно кілька днів для адаптації". Про свій стиль водіння і виграні в Штутграті автомобілі "Porsche" "Я користуюся авто, яке виграла торік, вдома щодня. Це весело. Це одна з причин, чому мені подобається повертатися додому, тому що я можу керувати власним автомобілем. У Турі в нас не так багато можливостей для цього. Тут є, але на інших турнірах це не так просто. Я працюю над своїми навичками водіння. Насправді я не використовую весь потенціал автомобіля "Porsche", тому що, напевно, у мене було б занадто багато попереджень (посміхається). Просто їжджу і отримую від цього величезне задоволення. Коли я багато тренуюся і втомлююся, мені подобається спокій у машині. Мені дуже подобається, наскільки "Panamera" комфортна. Щоправда, іноді я вмикаю гучну музику, але загалом вона досить тиха, досить плавна. Проте ви можете відчути її спортивний характер. Іноді мені подобається їздити трохи швидше, але не надто шалено. Очевидно, я отримую стільки адреналіну на корті, що іноді мені не потрібно більше за його межами. У мене також є "911" вдома. Коли я хочу змінити обстановку, я стрибаю в неї. Це прозвучить дивно, але я дуже пишаюся тим, як я зіграла тут минулого року. Це дивно, що ми можемо отримати такий приз за перемогу. Досить шалено". Іга Швьонтек почне свій виступ у Штутгарті з другого кола і зустрінеться з бельгійкою Елізе Мертенс. Сьогодні перша ракетка світу провела півторагодинне тренування з українкою Мартою Костюк.
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться