Світовий теніс / WTA –
Штутгарт. Радукану перемогла Кербер у стартовому матчі, Носкова обіграла десяту ракетку світуНовини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Porsche Tennis Grand Prix - WTA 500 Штутгарт, Німеччина • 15-21 квітня • грунт (зал) • $922,573 Чинна чемпіонка: Іга Швьонтек (Польща) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд Перше коло Елізе Мертенс (Бельгія) - Тат'яна Марія (Німеччина, WC) 6:1, 4:6, 6:0 Емма Радукану (Велика Британія, WC) – Анжелік Кербер (Німеччина, WC) 6:2, 6:1 Лінда Носкова (Чехія) - Олена Остапенко (Латвія, 8) 6:3, 6:1 Вероніка Кудерметова (-) - Барбора Крейчикова (Чехія) 5:7, 6:4, 6:4 Жасмін Паоліні (Італія) - Сара Еррані (Італія, Q) 6:1, 6:0 Онс Жабер (Туніс, 7) - Катерина Александрова (-) 2:6, 6:3, 7:6(1) Чжен Ціньвень (Китай, 5) - Сорана Кирстя (Румунія) 6:2, 6:3 Марта Костюк (Україна) - Лаура Зігемунд (Німеччина, WC) 6:3, 6:7(4), 6:4 Саша Вікері (США, Q) - Олександра Саснович (-, Q) 7:6(2), 7:5 Маркета Вондроушова (Чехія, 6) - Донна Векич (Хорватія) 6:4, 6:2 Анастасія Потапова (-) - Людмила Самсонова (-) 6:4, 4:6, 6:3 Паула Бадоса (Іспанія) - Діана Шнайдер (-, Q) 6:3, 6:4
Емма Радукану виграла третій матч поспіль на грунті. Минулого тижня британка здобула дві перемоги у протистоянні з Францією у Кваліфікації Кубка Біллі Джин Кінг. Лінда Носкова (№31) взяла реванш в Олени Остапенко за поразку минулого року в Бірмінгемі і записала до свого активу шосту в кар'єрі перемогу над суперницею з топ-10, зокрема третю цього сезону. У січні чешка була сильнішою за Ігу Швьонтек (№1) на Australian Open, а в лютому вона обіграла Марію Саккарі (№9) на турнірі WTA 1000 у Досі. Маркета Вондроушова вийшла вперед у рахунку особистих зустрічей із Донною Векич (2-1). Пари суперниць у другому колі: Швьонтек (1) - Мертенс, Радукану - Носкова, Рибакіна (4) - Кудерметова, Паоліні - Жабер, Чжен - Костюк, Вікері - Гауфф (3), Вондроушова - Потапова, Бадоса - Соболенко (2). Обговорення матчів у нашому тенісному чаті у Telegram Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber Фото: Getty Images. |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться