Барселона. Циципас продовжує свою переможну серію на ґрунті, Рууд, Фіс і Норрі зіграють у чвертьфіналі

На турнірі АТР 500 у Барселоні визначилися учасники 1/4 фіналу
Barcelona Open Banc Sabadell - ATP 500
Барселона, Іспанія • 15-21 квітня • ґрунт • €2,938,695
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Каспер Рууд (Норвегія, 3) - Джордан Томпсон (Австралія, 14) 6:1, 6:4
Кемерон Норрі (Велика Британія, 12) - Роберто Баутіста Агут (Іспанія, WC) 6:4, 6:3
Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 13) - Брендон Накашима (США) 3:6, 7:6(5), 6:4

Стефанос Циципас втретє зіграв проти Роберто Карбальєса Баени і втретє його обіграв. Грецький тенісист виграв восьмий матч поспіль на ґрунтових кортах (став чемпіоном у Монте-Карло минулого тижня) і вчетверте цього сезону зіграє у чвертьфіналі турніру АТР. Далі Циципас зіграє проти аргентинця Факундо Діаса Акости.

Артур Фіс уперше цього року і втретє в кар'єрі переміг суперника з топ-20 світового рейтингу. Французький тенісист вчетверте в сезоні дійшов до чвертьфіналу і зіграє проти серба Душана Лайовіча, якого обіграв торік у Гамбурзі та програв у цьому сезоні в Буенос-Айресі (обидва матчі також відбулися на ґрунті).