Барселона. Циципас відіграв два матчболи і виграв дев'ятий матч поспіль, Рууд п'ятий раз у сезоні зіграє в півфіналі

На турнірі АТР 500 у Барселоні визначилися учасники 1/2 фіналу
Barcelona Open Banc Sabadell - ATP 500
Барселона, Іспанія • 15-21 квітня • ґрунт • €2,938,695
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Чвертьфінал
Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 13) - Кемерон Норрі (Велика Британія, 12) 7:6(4), 7:6(1)
Каспер Рууд (Норвегія, 3) - Маттео Арнальді (Італія) 6:4, 6:3
Стефанос Циципас (Греція, 5) - Факундо Діас Акоста (Аргентина) 4:6, 6:3, 7:6(8) - відіграв 2 матчболи
Душан Лайович (Сербія) - Артур Фіс (Франція, 16) 6:4, 3:6, 6:2

Томас Мартін Етчеверрі взяв реванш у Кемерона Норрі за минулорічну поразку на турнірі в Буенос-Айресі. Аргентинець вп'яте в кар'єрі зіграє в півфіналі турніру АТР (усі на ґрунті) і боротиметься за свій третій фінал (перший у цьому сезоні).

Каспер Рууд зрівняв рахунок в особистому протистоянні з Маттео Арнальді, взявши реванш за минулорічну поразку на "Мастерсі" в Мадриді. Норвезький тенісист проведе п'ятий півфінал у цьому сезоні і спробує вийти в четвертий фінал. Його наступним суперником буде Томас Мартін Етчеверрі, якого він обіграв минулого року на турнірі в Пекіні.

Стефанос Циципас виграв дев'ятий матч поспіль, відігравши у третьому сеті два матчболи Діаса Акости на своїй подачі. Грецький тенісист вдруге цього року програв сет на ґрунті (перший був у матчі проти Янніка Сіннера в Монте-Карло) і витратив на свою перемогу трохи більше ніж 2,5 години ігрового часу. За місце у фіналі Циципас зіграє проти серба Душана Лайовіча, у якого виграв три з чотирьох очних поєдинків (останній відбувся 2020 року).