Світовий теніс / WTA

Мадрид. Швьонтек відіграла матчболи у вирішальному матчі проти Соболенко та виграла третій титул у сезоні

Іга Швьонтек стала новою чемпіонкою на турнірі WTA 1000 у столиці Іспанії
Mutua Madrid Open - WTA 1000
Мадрид, Іспанія • 23 квітня - 4 травня • грунт • $8,770,480

Фінал
Іга Швьонтек (Польща, 1) - Арина Соболенко (-, 2) 7:5, 4:6, 7:6(7)

У вирішальному сеті польська тенісистка програвала з рахунком 1:3, а наприкінці зустрічі врятувала три матчболи. Сьогоднішній фінал, який тривав 3 години 11 хвилин, став найтривалішим вирішальним матчем у поточному сезоні.

SF: Медісон Кіс (США, 18) 6:1, 6:3
FR: Арина Соболенко (-, 2) 7:5, 4:6, 7:6(7)

Швьонтек виграла третій із трьох зіграних фіналів цього року і продовжила свою переможну серію у вирішальних матчах до восьми поспіль. Полька взяла реванш у Соболенко за поразку у попередньому сезоні також у фіналі турніру в Мадриді. Тепер полька веде 7-3 в очних протистояннях.

Іга провела 11-й фінал на турнірах WTA 1000 та здобула дев'яту перемогу. Загалом вона виграла свій 20-й одиночний титул. Нагадаємо, що цього року Швьонтек ставала чемпіонкою на турнірах WTA 1000 у Досі та Індіан-Веллс.

Перемога в Мадриді принесла польській тенісистці €963,225 призових і 1000 рейтингових очок.