Мадрид. Сіннер відіграв сетбол і переміг Котова на шляху до четвертого кола "Мастерса"

Друга ракетка світу здобув перемогу в матчі третього кола на турнірі ATP Masters 1000 у столиці Іспанії
Mutua Madrid Open - ATP Masters 1000
Мадрид, Іспанія • 24 квітня - 5 травня • грунт • €9,017,445
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Третє коло
Яннік Сіннер (Італія, 1) - Павло Котов (-) 6:2, 7:5

Італійський тенісист поступався 3:5 у другому сеті й відіграв один сетбол на своїй подачі в десятому геймі, після чого не дозволив супернику подати на сет і забрав наступні два гейми.

Яннік Сіннер вдруге зіграє в 1/8 фіналу іспанського "Мастерса" (2022) і боротиметься за свій п'ятий чвертьфінал на ґрунтових турнірах АТР 1000. Наступним суперником італійського тенісиста буде переможець зустрічі Карен Хачанов - Флавіо Коболлі.