Світовий теніс / WTA

Мадрид. Кривдниця Світоліної з Іспанії виграла парний титул разом зі своєю співвітчизницею

На турнірі WTA 1000 у Мадриді відбувся фінальний поєдинок у жіночому парному розряді
Mutua Madrid Open - WTA 1000
Мадрид, Іспанія • 23 квітня - 4 травня • ґрунт • $8,770,480

Фінал
Крістина Букша/Сара Соррібес Тормо (Іспанія, 8) - Барбора Крейчикова/Лаура Зігемунд (Чехія/Німеччина, 6) 6:0, 6:2

Сара Соррібес Тормо і Крістина Букша провели перший спільний турнір. На шляху до фіналу тенісистки програли два сети.

Шлях до титулу:
R1: Інгрід Гамарра Мартінш/Беатріс Аддад Мая (Бразилія) 6:4, 1:6, 10-8
R2: Чжань Хаоцін/Вероніка Кудерметова (Китайський Тайбей/-) 7:6(6), 6:1
QF: Ван Сінью/Чжен Сайсай (Китай) 7:5, 3:6, 10-5
SF: Анастасія Павлюченкова/Анастасія Потапова (-) 6:4, 7:6(1)
FR: Барбора Крейчикова/Лаура Зігемунд (Чехія/Німеччина, 6) 6:0, 6:2

27-річна Сара Соррібес Тормо вшосте зіграла у фіналі парного турніру і завоювала свій п'ятий титул. Для Соррібес Тормо це був другий фінальний матч на турнірах WTA 1000 - у жовтні минулого року вона разом із Марі Боузковою стала чемпіонкою на змаганнях у Пекіні. Нагадаємо, що в одиночному розряді в Мадриді Сара Соррібес Тормо у другому колі перемогла українку Еліну Світоліну, після чого обіграла Вікторію Азаренко та поступилася в четвертому раунді майбутній чемпіонці Ізі Швьонтек.

Крістина Букша вчетверте зіграла в парному фіналі на рівні WTA-туру і завоювала третій і найбільший трофей у кар'єрі. Для неї це був дебютний фінал на змаганнях WTA 1000.

За свій виступ у Мадриді Соррібес Тормо і Букша заробили 391 680 євро призових (на пару) і 1000 рейтингових очок.