Світовий теніс / WTA –
Наомі Осака: "Поєдинок проти Марти Костюк - один із двох найкращих моїх матчів цього року"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() - Наомі, серйозна перемога над тенісисткою топ-20. Які ваші думки про матч? - Думаю, я зіграла дійсно добре. У мене було багато задумів, і я думаю, що я їх виконала. Я дуже задоволена. - Під час першого сету здавалося, що ви намагалися зорієнтуватися, можливо, в її грі або в умовах на корті, хай би що це було... А потім процес пішов. Ви відчували, що цей матч пройшов саме так? - Так, безумовно. Я відчуваю, що намагалася більше дізнатися про свою суперницю в перших кількох геймах, але й також я намагалася нагадати собі, що мені потрібно зосередитися на тому, що я роблю, і думати про свою половину корту. Так, це був досить хороший аналіз (посміхається). - Наскільки ви задоволені тим, як вам вдалося це зробити в таких умовах? Очевидно, що корт важкий, повільний через дощ. Наскільки Ви задоволені тим, як Ви з цим впоралися? - Так, я думаю, що в цьому матчі для мене багато чого було вперше. Тому я дуже задоволена. Я дуже нервувала, повертаючись після паузи через дощ, просто знаючи, що дуже хочу використати цей брейкпоінт. Дуже рада, що змогла це зробити. Загалом, якби мені потрібно було поставити собі оцінку, я б сказала, що я бачу великий прогрес від мого останнього матчу до сьогоднішнього. • Огляд матчу Марта Костюк - Наомі Осака в Римі (ВІДЕО) - Наскільки складно під час паузи через дощ зберігати концентрацію, особливо якщо ви, ймовірно, претендуєте на подвійний брейк? По-друге, чи був це, можливо, найкращий матч, який ви зіграли цього року? - Я думаю, що зазвичай мені було б важко зосередитися, але я просто читала свої нотатки та інше. Думаю, це допомогло мені повністю зосередитися на грі. З точки зору виступу, я б сказала, що це один із двох моїх найкращих матчів. Не можу сказати, чи був мій матч проти Еліни Світоліної найкращим. Але я думаю, що з точки зору виконання я дійсно вийшла сьогодні на корт, маючи план, і я змогла добре виступити. До того ж, це ґрунт, який не є моїм найкращим покриттям з точки зору результатів. Так, той факт, що ви поставили це запитання, означає, що я добре попрацювала (посміхається). - Ви говорили про те, що читаєте афірмації з блокнота. У ширшому сенсі, ви пишете, ведете щоденник, чи йдеться тільки про афірмації? - Ні, всього потроху. Я більше думаю про те, як я почуваюся того дня, чого хочу досягти, у що хочу вірити тощо.
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Коментарі 1Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться