Рим. Табіло переміг Хачанова і вперше зіграє у чвертьфіналі "Мастерса", Фрітц і Зверєв поборються за місце в півфіналі

Олександр Звєрєв (Німеччина, 3) - Нуно Боржеш (Португалія) 6:2, 7:5
Алехандро Табіло (Чилі, 29) - Карен Хачанов (-, 16) 7:6(5), 7:6(10)
Чжан Чжичжень (Китай) - Тьягу Монтейру (Бразилія, Q) 7:6(4), 6:3

Тейлор Фрітц втретє зіграв проти Григора Димитрова і здобув другу перемогу (всі їхні матчі пройшли на ґрунті). Американський тенісист здобув 20-ту перемогу в основній сітці ґрунтового "Мастерса" і вперше зіграє у чвертьфіналі турніру в Римі. Наступним суперником Фрітца стане чемпіон цих змагань у 2017 році Олександр Звєрєв. Тенісисти зіграють один з одним увосьме і вперше на ґрунті. Лідирує в цьому протистоянні Звєрєв - 4:3.

Алехандро Табіло взяв реванш у Карена Хачанова за поразку 2022 року на турнірі Хертогенбосі та вперше пройшов до чвертьфіналу на "Мастерсі". Чилійський тенісист виграв уже сьомий матч поспіль (виграв титул на "челленджері" у Франції перед стартом у Римі) і за місце в півфіналі зіграє проти китайця Чжан Чжичженя, якому 2021 року поступився у кваліфікації Вімблдону.