Світовий теніс / WTA –
Коко Гауфф - про поразку від Іги Швьонтек у Римі: "Можливо, проти будь-кого іншого сьогодні я б виграла цей матч"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() - Коко, можете поділитися своїми думками про сьогоднішній матч, яким був ваш ігровий план, що, на вашу думку, ви робили ефективно? - Це був важкий матч. Я думаю, що я відіграла добре більшу частину матчу. Усе зводилося до певних моментів. Іга відпрацювала чітко. У неї було багато ударів по лінії або близько до лінії. Це те, як вона грає. І саме це і сталося у важкі для мене моменти. Це все, що я можу сказати. - З точки зору того, як ви грали, наскільки ви впевнені в собі?. - Якщо порівняти те, як я починала турнір, і те, як його завершила, то безумовно, загалом це позитив для мене. Подвійні помилки трапилися лише в одному геймі. Загалом, якщо я подаю під 200 км, я повинна цього очікувати. Після цього матчу я відчуваю більше негативних емоцій, але, якщо дивитися на весь турнір, я точно відчуваю, що це значне поліпшення. Можливо, проти будь-якого іншого сьогодні я б виграла цей матч. - Що головне ви хотіли зробити сьогодні, але відчуваєте, що у вас не вийшло, що призводить до цих негативних емоцій?. - Я хотіла бути агресивною, і мені здається, що я такою і була. Я думаю, що я припустилася кількох помилок у деяких важливих моментах. Ось що означає бути агресивною. Думаю, якщо я продовжу так грати, то я стану більш стабільною в цьому компоненті. Хотілося б, щоб відсоток моїх перших подач був вищим. Я виграю багато перших подач і знала, що це буде ключовим фактором для перемоги сьогодні. Але в цьому матчі я не потрапляла на першому м'ячі стільки, скільки хотіла б. - У контексті майбутнього Ролан Гаррос, чи можете ви обговорити і трохи поміркувати про те, як від початку ґрунтового сезону і дотепер змінюється ваша впевненість у собі з наближенням цього турніру, на якому ви, вочевидь, досягли великого успіху?. - Так, я думаю, що від початку сезону і досі я відчуваю, що моя впевненість у собі дуже висока. Звичайно, програвати - це відстій, але я знаю, що я програла, граючи правильно. Я знаю, що я хороший гравець і що я можу грати краще в такі моменти. Я думаю, що я просто довіряю собі і своїм тренуванням. Я думаю, що я програла не тому, що щось пішло не так, а тому, що вона була найкращим гравцем сьогодні. Якщо я програю такі матчі, ми повертаємося і тренуємося далі. Я думаю, що перед Ролан Гаррос, якби ви запитали мене перед турніром і зараз, я відчуваю, що я стала іншим гравцем з точки зору того, як я грала. Я думаю, що все змінилося в матчі з Бадосою, потім подолала цей раунд проти Ціньвень, а сьогодні програла 4-6, 3-6. Я відчуваю, що рахунок не показує, наскільки конкурентною була боротьба. Це було майже дві години, а рахунок 6-4, 6-3. Виходячи на корт, я знаю, що вона - та, кого я повинна перемогти, якщо хочу виграти Ролан Гаррос. Я засвою те, чого навчилася сьогодні, і спробую застосувати це наступного разу, коли ми зіграємо, а я сподіваюся, що це буде на Ролан Гаррос.
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться