Результати жеребкування турніру WTA 500 у Страсбурзі![]() Internationaux de Strasbourg - WTA 500 Страсбург, Франція • 19-25 травня • ґрунт • $922,573 Чинна чемпіонка: Еліна Світоліна (Україна) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд • Тенісний турнір у Страсбурзі було засновано 1987 року. Цього сезону пройде 38-й розіграш змагань і вперше вони належать до категорії WTA 500. З 2011 матчі турніру проходять на відкритих ґрунтових кортах Strasbourg's Tennis Club. • Ігри основної сітки стартують у неділю 19 травня. Фінальні поєдинки в одиночному і парному розрядах відбудуться в суботу 25 травня. • Офіційний м'яч турніру - Wilson Roland Garros. • Дві тенісистки вигравали цей турнір по 3 рази - італійка Сільвія Фаріна Елія (2001-2003) та іспанка Аннабель Медіна Гаррігес (2005, 2007, 2008). • Тричі титул в одиночному розряді у Страсбурзі вигравали українські тенісистки: Даяна Ястремська (2019) та Еліна Світоліна (2020, 2023). У парному розряді чемпіонкою ставала Тетяна Перебийніс (2008/разом із Ян Цзи з Китаю). Двічі у фіналі парного турніру грала Надія Кіченок (2015, 2018). • Із чемпіонок минулих років цього сезону у Страсбурзі зіграють: Еліна Світоліна (2020, 2023), Барбора Крейчикова (2021), Анастасія Павлюченкова (2018), Алізе Корне (2013). • Україну на турнірі представлять: Еліна Світоліна, Ангеліна Калініна, Людмила Кіченок (парний розряд) і Надія Кіченок (парний розряд). Одиночний розряд Wild Card від організаторів отримали: Алізе Корне (Франція) Фіона Ферро (Франція) Кароліна Плішкова (Чехія) Маркета Вондроушова (Чехія) ТОП-8 сіяних та їхні суперниці в першому колі: 1. Маркета Вондроушова (Чехія) - BYE 2. Беатріс Аддад-Мая (Бразилія) - BYE 3. Даніель Коллінс (США) - BYE 4. Медісон Кіс (США) - BYE 5. Людмила Самсонова (-) - Барбора Крейчикова (Чехія) 6. Катерина Александрова (-) - "кваліфаєр" 7. Еліна СВІТОЛІНА (Україна) - Діан Паррі (Франція) 8. Анастасія Павлюченкова (-) - Ангеліна КАЛІНІНА (Україна) Очки та призові: R1: 1 очко / €8 550 R2: 60 очок / €11 925 QF: 108 очок / €23 435 SF: 195 очок / €44 526 FR: 325 очок / €76 225 W: 500 очок / €123 480 ![]()
Парний розряд Wild Card від організаторів отримали: Хлоя Паке/Діан Паррі (Франція) ТОП-4 сіяних та їхні суперниці у другому колі: 1. Ніколь Мелікар-Мартінес/Еллен Перес (США/Австралія) - Лейла Фернандес/Ерін Раутліфф (Канада/Нова Зеландія) 2. Луїза Стефані/Демі Схуурс (Бразилія/Нідерланди) - Діана Шнайдер/Вера Звонарьова (-) 3. Людмила КИЧЕНОК/Шюко Аояма (Україна/Японія) - Айша Мухаммад/Алділа Сутджіаді (США/Індонезія) 4. Бетані Маттек Сандс/Дезіре Кравчик (США) - Ешлін Крюгер/Слоан Стівенс (США) Очки та призові: R1: 1 очко / €4 470 QF: 108 очок / €7 400 SF: 195 очок / €14 280 FR: 325 очок / €24 970 W: 500 очок / €41 210 ![]() Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться