Світовий теніс / WTA –
Іга Швьонтек - про перемогу над Соболенко у фіналі турніру в Римі: "Уся робота, яку ми виконали, окупилася у важливі моменти"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() - Хочу сказати, що сьогодні я грала добре і впевнено. Я використала свої шанси. Звичайно, цей матч виглядав трохи інакше, ніж у Мадриді. Я відчувала, що чиню великий тиск і продовжувала робити це протягом усього поєдинку. Дуже пишаюся собою і дуже щаслива. - Сьогодні ви відіграли всі сім брейк-поїнтів, які в неї були, а за останні три матчі ви відіграли 18 із 19. Чому вас так складно обіграти в такі моменти?. - Що ж, загалом я намагаюся ставитися до цих очок як до будь-яких інших. Я не відчуваю, що відчуваю сильний тиск. Можливо, ще й тому, що я знаю, що я відмінно граю на прийомі, і навіть якщо мені зроблять брейк, я зможу з цим впоратися. Думаю, також на цьому турнірі моя подача мені дуже допомогла. Вся ця робота, яку ми виконали, окупилася в ці важливі моменти. Так що так, я дуже рада цьому, тому що це те, заради чого ми працювали. - Чи знаєте ви, скільки гравців в історії виграли Рим, Мадрид і Париж в один і той самий рік? - Рафа? - У жіночому турі - Серена? - Тільки один раз, Серена. Зараз Ви фаворит на Ролан Гаррос? - Ну, я №1, тож я скрізь фаворит, якщо дивитися на рейтинги. Але рейтинги не виходять на корт, тож... Я буду робити все крок за кроком, а там подивимося. - Ви виграли титул у Мадриді й тепер у Римі. У вас було не так багато днів між цими турнірами. Тепер у вас є тиждень перед Ролан Гаррос. Які у вас плани? Будете трохи відпочивати чи поїдете в Париж?. - Я збираюся зробити все, що ви сказали. Звичайно, відновлення дуже важливе і необхідне перед турніром Grand Slam. Так, завтра в Париж я не поїду, тому що в мене тут є друзі, тому я хочу залишитися тут надовше. Потім ми поїдемо в Париж і там у мене теж є кілька зустрічей. Не те щоб у мене була повна відпустка, але думаю, ми почнемо тренуватися в середині наступного тижня. - Після такого конкурентного фіналу в Мадриді ви склали інший план гри на сьогодні або внесли якісь серйозні зміни?. - Ну, загалом я грала трохи по-іншому через відмінність у швидкості покриття. У принципі, в будь-якому випадку потрібно було щось змінювати в плані на гру. Але, безумовно, ми винесли уроки з того матчу. Думаю, і Аріна теж. Ми обидві були так близькі до перемоги. У будь-якому разі, це був гарний матч для нас обох, тож, гадаю, було розумно проаналізувати і подивитися, що вийшло, а що ні. Але, чесно кажучи, в Мадриді мені здавалося, що я не в силах зробити все, а тут я ніби як змогла. Я відчула, що можу використовувати це покриття і ці відчуття, щоб грати ще краще. - Ви виграли три Ролан Гаррос і три фінали тут, програвши всього дев'ять геймів у трьох фіналах. Як ви поясните, що, будучи настільки домінуючим гравцем на ґрунті, ви не настільки сильно домінуєте і на інших покриттях? Усі кажуть, що зараз покриття набагато схожіші, ніж 20 років тому. - Ви вважаєте, що покриття однакові? - На інших покриттях ви виграєте, але не так часто, як на ґрунті. - Ви грали на кожному з цих покриттів, про які ви говорите? - Я думаю, що з такою грою ви повинні перемагати скрізь. - Дякую. - Але чим ви пояснюєте, що на інших покриттях ви виграєте не так часто, як на ґрунті?. - Тому що вони різні. Тому що покриття різні. - Наскільки впевнено ви почуваєтеся на «Ролан Гаррос»? З огляду на ймовірність провести ще один фінал на іншому турнірі на ґрунтовому корті проти Соболенко. - Ну, звісно, я впевнена в собі. Я відчуваю, що граю у відмінний теніс. Але це не змінює того факту, що я хочу залишатися скромною і зосередженою на тому, щоб домагатися всього крок за кроком. «Мейджори» - це зовсім інше. На корті та за його межами тиск різний. Це важкі сім матчів, у яких потрібно перемагати, тому я нічого не сприймаю як належне. Я просто буду наполегливо працювати, як у Мадриді та Римі, а там подивимося. Звичайно, мені подобається знову приїжджати до Парижа і перебувати там. Це чудове місце для мене. Мені дуже подобається проводити там час. - Після перемоги у вас був відеодзвінок із кимось на корті. Можете розповісти, з ким саме?. - Із татом і сестрою. Під час турніру я перебуваю в напрузі, тому іноді навіть не розмовляю ні з ким довго. Я хотіла їм зателефонувати, бо без тата мене б тут не було. Саме завдяки йому я граю в теніс. Мені здалося, що це гарна ідея (усміхається).
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться