Світовий теніс / WTA –
Страсбург. Ферро вперше за два роки виграла матч в основі та зустрінеться з КалініноюНовини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Internationaux de Strasbourg - WTA 500 Страсбург, Франція • 19-25 травня • грунт • $922,573 Чинна чемпіонка: Еліна Світоліна (Україна) Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд Перше коло Магдалена Френх (Польща) - Слоан Стівенс (США) 6:3, 6:3 Фіона Ферро (Франція, WC) - Еріка Андрєєва (-, Q) 6:2, 6:2 Ангеліна Калініна (Україна) - Анастасія Павлюченкова (-, 8) 6:3, 3:6, 6:4 Катержина Синякова (Чехія) - Юлія Путінцева (Казахстан, Q) 6:0, 7:5 Клара Бюрель (Франція) - Кароліна Плішкова (Чехія, WC) 7:5, 0:6, 6:1 Еліна Світоліна (Україна, 7) - Діан Паррі (Франція) 6:3, 6:4 Катерина Александрова (-, 6) - Крістина Букша (Іспанія, Q) 6:0, 7:5 Магда Лінетт (Польща) - Сорана Кирстя (Румунія) 7:5, 7:5 Ван Сіньюй (Китай) - Анна Калинська (-) 6:4, 7:6(3) Людмила Самсонова (-, 5) - Барбора Крейчикова (Чехія) 6:2, 6:7(5), 6:4 Лейла Фернандес (Канада) - Анастасія Потапова (-) 4:6, 7:6(4), 6:3 Емма Наварро (США) - Алізе Корне (, WC) 6:4, 6:1
Магдалена Френх взяла реванш у Слоан Стівенс за поразку на турнірі WTA 500 у Чарльстоні та вперше за чотири зустрічі обіграла американку. Попередні матчі тенісисток також проходили на грунті. Далі полька зіграє проти шостої ракетки світу Маркети Вондроушової. Фіона Ферро здобула свою першу перемогу в основній сітці турніру WTA з травня 2022 року, коли також вийшла до другого кола у Страсбурзі. За місце у чвертьфіналі француженка посперечається з Ангеліною Калініною, з якою ще не зустрічалася. Магда Лінетт зрівняла рахунок в особистих зустрічах із Сораною Кирстею (3-3). Ван Сіньюй вперше за три зустрічі перемогла Анну Калинську і в наступному колі спробує взяти реванш у Медісон Кіс за поразку на турнірі WTA 1000 у Маямі. Лейла Фернандес здобула четверту перемогу поспіль у протистояннях з Анастасією Потаповою, у тому числі третю на грунті. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті у Telegram Друзі, проєкт "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber Фото: Getty Images. |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться