Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / ATP

Гаель Монфіс: "Не варто думати, що я лінивий тільки через те, що я отримую задоволення на корті"

Французький тенісист Гаель Монфіс - про свій образ "лінивого" гравця, бажання продовжувати кар'єру і про захоплення своєю дружиною Еліною Світоліною
Гаель Монфіс: "Не варто думати, що я лінивий тільки через те, що я отримую задоволення на корті"
Про думку вболівальників, що він лінивий
"[Люди кажуть] "А, Монфіс не дисциплінований. Люди, не варто так думати тільки через те, що я отримую задоволення на корті. За його межами я виконую величезну роботу"

Про пошук нового тренера та образ "ледачого" гравця [/b]
"Мені пощастило, тому що деякі люди [вірили в мене], але деякі люди? .... Скажімо, ви насправді мене не знаєте, я дзвоню вам, і ви чули багато історій, ви бачили мою особистість на корті. Важко [повірити], коли я кажу, що прокидаюся о сьомій ранку, бігаю дві години, що я можу виконувати цю роботу. Саме так це і відбувається. Тож я кажу: "Так, я це роблю".

Деякі люди намагаються порівняти мене і мою дружину. Моя дружина виглядає суперпрофесіоналом, а я не виглядаю як професіонал у певному сенсі. Але це не зовсім так, тому що в мене є своя робоча етика. Я працюю. Це смішно, але, зрештою, мені це не шкодить. Єдине, чого я хочу, щоб люди ніколи не забували, що для досягнення успіху або чогось іншого ти не зобов'язаний слухати інших людей".

Про думку в тенісному світі, що він не зміг максимально розкрити свій талант
"[Люди] хочуть максимізувати потенціал кожного... Ні, це не так. Я не дуже переживаю про це, тому що коли я був молодим, єдиними людьми, які вірили в мене, і які зараз, я сподіваюся, дуже пишаються [мною], були мої батьки. Коли я сказав їм, що хочу стати тенісистом... Там, звідки я родом, [люди відповіли б]: "Про що ти говориш?". Тож мої батьки це в певному сенсі ті, хто зараз сміються останніми. Я здійснив свою мрію. Коли мені було 11 років і люди запитували: "Яка твоя мрія?". Я відповідав, що хочу бути в десятці найкращих, бути професійним топтенісистом. Тож не мрійте за мене, не створюйте мрії замість мене".

Про натхнення від повернення в Тур дружини Еліни Світоліної
"Я вражений нею. Вона була вагітна, тоді ж відбулося російське вторгнення в Україну. Це був великий удар для неї. Вона народила дитину і була дуже мотивована досить рано повернутися в топ. Робоча етика, дисципліна, яка в неї була, також те, що вона дуже залучена в [справи] України... Вона прекрасно справлялася з тиском, граючи за себе, граючи за свою країну і будучи хорошою мамою. Мати можливість займатися сім'єю, фондом, усім... Це просто "Вау". За цією дівчиною стоїть сильна жінка, і, як я вже говорив, вона просто дивовижна".

Про бажання продовжувати кар'єру
"Іноді, не буду брехати, я трохи сумнівався. Я стаю ще трохи старшим. Я отримую травми. Потрібно виконувати всю цю [роботу]. Нелегко повертатися до змагань. Минулого року я був удома і намагався зателефонувати людям, мовляв, чи не хочете ви попрацювати зі мною. Люди забувають, що ти все ще здатен на це, і ти намагаєшся переконати людей, що ти ще можеш це робити. Тобі кажуть, так, але ж тобі вже 37...".

Про майбутній виступ на Ролан Гаррос
"Мені вдалося пережити божевільні емоції, божевільні спогади на цьому турнірі. Я дуже сподіваюся, що в мене буде ще кілька таких, а потім ця глава буде закінчена".

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

Джерело: www.theguardian.com


 

Додано admin:  21/05/24 21:45  Переглядів: 5 646   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.