Світовий теніс / WTA

Страсбург. Лінетт вперше в сезоні обіграла суперницю з топ-20, Коллінс та Кіс стартували з перемог

Результати матчів другого кола на турнірі WTA 500 у Франції
Internationaux de Strasbourg - WTA 500
Страсбург, Франція • 19-25 травня • грунт • $922,573
Чинна чемпіонка: Еліна Світоліна (Україна)

Людмила Самсонова (-, 5) - Лейла Фернандес (Канада) 4:6, 6:4, 6:2
Беатріс Аддад Мая (Бразилія, 2) - Емма Наварро (США) 6:4, 7:6(1)

+

Магда Лінетт (№50) вийшла вперед у рахунку особистих протистоянь з Александровою (3-2) і вперше з жовтня минулого року обіграла суперницю з топ-20. Полька проведе другий чвертьфінал у сезоні та зустрінеться з Медісон Кіс, якій програла у трьох із чотирьох зіграних з нею матчів.

Беатріс Аддад Мая вдруге цього року перемогла Емму Наварро, з якою грала у квітні на турнірі WTA 1000 у Мадриді.