Женева. Джокович здобув ювілейну перемогу у свій День народження, Фрітц і Шелтон програли у другому колі

Результати матчів другого кола на турнірі АТР 250 у Швейцарії
Gonet Geneva Open - ATP 250
Женева, Швейцарія • 19-25 травня • ґрунт • €651,865
Чинний чемпіон: Ніколас Яррі (Чилі)

Друге коло
Новак Джокович (Сербія, 1/WC) - Яннік Ганфманн (Німеччина) 6:3, 6:3
Денис Шаповалов (Канада, WC) - Таллон Грікспор (Нідерланди, 6) 7:6 (7), 3:3 перервано через дощ
Алекс Мікельсен (США) - Тейлор Фрітц (США, 3) 6:4, 4:6, 7:5
Томаш Махач (Чехія) - Ніколас Морено де Альборан (США, Q) 4:6, 7:5, 6:0

Олександр Шевченко (Казахстан) - Еміл Руусувуорі (Фінляндія) відмова
Флавіо Коболлі (Італія) - Бен Шелтон (США, 4) 4:6, 7:6(1), 6:2
Себастіан Баес (Аргентина, 5) - Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) 6:3, 6:0
Каспер Рууд (Норвегія, 2) - Себастьян Офнер (Австрія, Q) 4:6, 6:2, 6:2

Новак Джокович уперше за останній рік провів матч на турнірі АТР 250. Сербський тенісист вийшов на корт у свій 37-й День народження і здобув 1100-ту перемогу в кар'єрі. Джокович втретє в сезоні зіграє у чвертьфіналі (Australian Open, Монте-Карло) і за вихід у півфінал битиметься з переможцем матчу Денис Шаповалов - Таллон Грікспор, які дограють свій поєдинок сьогодні.

Алекс Мікельсен вдруге в кар'єрі переміг суперника з топ-20 і вперше зіграє у чвертьфіналі турніру АТР на ґрунті. Наступним суперником американця стане чех Томаш Махач.

Каспер Рууд всьоме в сезоні дійшов до чвертьфіналу і боротиметься за свій шостий півфінал на турнірах АТР. Наступний матч сьомий номер рейтингу АТР проведе проти Себастіана Баеса, якого двічі обіграв на ґрунті минулого року (Гамбург, Ешторіл).