Світовий теніс / Ролан Гаррос –
Іга Швьонтек: "Відчуваю, що у мене постійно є мішень на спині, тому що я перший номер рейтингу"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Про повернення до Парижа "Звичайно, я схвильована і рада повернутися. Я дуже люблю це місце, тому я щаслива, що зараз перебуваю в хорошій формі і в гарному настрої, щоб почати турнір, тому що минулого року ми боролися з деякими травмами. Тож цього року я просто щаслива повернутися і дійсно насолоджуюся цим. Я б збрехала, якби сказала, що не хвилююся, тому що всі хвилюються, я думаю. Є великий тиск, особливо коли ти граєш добре і вже знаєш, що можеш досягти цієї сходинки, знаєш, люди очікують, що це станеться знову і знову, і знову, і знову. Тому тиск є, але я б не сказала, що нервую більше, ніж зазвичай. Цей стрес потрібен для того, щоб вийти на правильний рівень мотивації та готовності. Але я також доволі впевнена у своїй грі та в роботі, яку ми виконували. Тому я почуваюся добре (усміхається)."
Про серію перемог у 2022 році та зараз "Я не пам'ятаю, з чим саме я боролася або що хотіла поліпшити тоді. Я точно знаю, що моя подача зараз краща, і загалом, я думаю, що я стала кращим гравцем, тому що я просто виросла і наполегливо працювала протягом останніх двох років. Тож я відчуваю, що прогресую, тож, думаю, я маю бути найкращою тенісисткою. Але порівнюючи результати або мої відчуття, я думаю, що два роки тому все це було для мене новим, і я думаю, що я виграла так багато матчів ще й тому, що ніхто насправді цього не очікував. Коли почалася ця серія, я навіть не була другою в рейтингу, тому я думаю, що інші гравці іноді також були не готові, можливо, до моєї гри. Але зараз усе по-іншому. Тепер вони готові, і я відчуваю, що в мене постійно є мішень на спині, тому що я перший номер рейтингу. Насправді я більше пишаюся тим, що відбувається зараз, і виграш усіх цих титулів цього року вже показав, що ми йдемо правильним шляхом. Завжди всі кажуть, що найважче продовжувати те, що ти почав. У 2022 році для мене це був своєрідний старт, я виграла ці великі титули, але зараз я довела, що можу робити це з рік за роком. Я б сказала, що зараз я більше задоволена своїми результатами (посміхається)." Про роботу над подачею "Думаю, що зміна техніки дозволила мені подавати швидше. Ми працювали над самою подачею, тож вона точно стала кращою. Я відчуваю це, тому що у мене з'явилося більше можливостей, коли я подаю. Але, чесно кажучи, я все ще не очікую багато чого. Я ще не відчуваю, що я гравець із потужною подачею, тому що мені ще потрібно довести собі, що подача буде стабільно працювати. У мене були злети і падіння. Тож я б сказала, що не очікую від своєї подачі багато чого, але це нормально. Раніше моя подача була досить поганою, і я змогла виграти багато турнірів. У мене завжди є план Б. Мені не потрібно вигравати очки тільки за рахунок подачі. Але це було комфортно, знаєте, наприклад, у Римі. Так, я не очікую багато чого від цього, тому я також думаю, що це допоможе мені просто розслабитися і вдосконалюватися крок за кроком, а не раптом думати, що я почну подавати ейси, тому що це не моя гра (посміхається)." У першому колі Ролан Гаррос Іга Швьонтек зіграє проти тенісистки з кваліфікації француженки Леолії Жанжан. Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться