Женева. Рууд переміг Махача у фіналі та став першим триразовим чемпіоном змагань

Каспер Рууд виграв вирішальний матч на турнірі ATP 250 у Швейцарії
Gonet Geneva Open - ATP 250
Женева, Швейцарія • 19-25 травня • грунт • €651,865

Фінал
Каспер Рууд (Норвегія, 2) - Томаш Махач (Чехія) 7:5, 6:3

Норвезький тенісист вдруге обіграв Томаша Махача, з яким торік зустрічався на Australian Open, де йому знадобилося для перемоги чотири сети. Зазначимо, що сьогодні Рууд провів два матчі, оскільки вчора він не зміг вийти на корт через дощ.

У вирішальному сеті півфіналу норвежець поступався з рахунком 1:4 і в десятому геймі відіграв матчбол суперника.

Шлях до перемоги:
R32: BYE
R16: Себастьян Офнер (Австрія, Q) 4:6, 6:2, 6:2
QF: Себастіан Баес (Аргентина, 5) 6:3, 3:6, 6:4
SF: Флавіо Коболлі (Італія) 1:6, 6:1, 7:6(4)
FR: Томаш Махач (Чехія) 7:5, 6:3

+

Для Рууда сьогоднішній фінал був уже п'ятим цього сезону, в якому він виграв свій другий титул. У квітні Касперу вдалося перемогти на турнірі ATP 500 у Барселоні. Загалом норвежець тепер має у своєму активі 12 титулів ATP і 11 із них він виграв на грунтовому покритті.

Зазначимо, що Рууд став першим гравцем в історії турніру у Женеві, якому вдалося виграти тут тричі. Нагадаємо, що Каспер ставав чемпіоном у 2021 та 2022 роках. Двічі у Швейцарії перемагали Матс Віландер (1982, 1983) та Стен Вавринка (2016, 2017).