Світовий теніс / Ролан Гаррос –
Рафаель Надаль: "Перший раунд дуже важкий - можливо, я вийду на корт і це буде повтор тієї ж катастрофи, що і в Римі"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Про результати жеребкування "Що ж, я грав у Парчіс (настільна гра), і так, у якийсь момент хтось сказав мені про перше коло проти Олександра Зверєва. Якою була моя реакція... У якомусь сенсі це було очікувано. Коли ти не сіяний, може статися все, що завгодно. Тож це частина справи, коли ти не посіяний, як у моєму випадку зараз, і ти просто приймаєш усе як є. У цьому вся справа. І ти ніколи не знаєш, везіння це чи ні. Звичайно, на папері це не найкращий жереб (усміхається). Я граю проти одного з найсильніших суперників, він приїхав сюди, вигравши останній турнір, а це був "Мастерс", а не якийсь не маленький турнір. Так що, так, що я можу зробити? Це жеребкування. Просто постараюся бути готовим до цього матчу." • Ролан Гаррос-2024. Дати, гравці, призові та все, що потрібно знати про головний ґрунтовий турнір сезону Про те, чи буде це останній виступ на Ролан Гаррос "Думаю, що після пресконференції в Римі сталося невелике непорозуміння. Мої відчуття навіть після того важкого матчу були такими, що я поліпшив гру в деяких аспектах і в плані фізичних проблем. Моєю метою, моєю реакцією було те, що я хотів грати тут. Потім мені потрібно було перевірити, як я почуватимуся надалі в різних матчах, з погляду тенісу, з погляду психології та фізичних проблем. Тому, звісно, я не хотів одразу говорити це на пресконференції. Відразу ж виникло відчуття, що в Римі я зазнав катастрофи. Я хотів почекати кілька днів, дати собі трохи часу, щоб зрозуміти, як я почуваюся у всіх тих питаннях, які я перерахував. І я відчув себе краще, відчув, що готовий. Морально я був правильно мотивований, щоб зіграти тут. У мене менше обмежень, ніж три-чотири тижні тому, без сумніву. А щодо того, чи буде це мій останній Ролан Гаррос, то це довга відповідь, але я думаю, що маю відповісти, і тоді ми від самого початку уникатимемо майбутніх запитань (усміхається), тож я відповім. Як я вже говорив, є великий, великий шанс, що це буде мій останній Ролан Гаррос, але якщо я повинен сказати вам, що це на 100% мій останній Ролан Гаррос, вибачте, але я цього не зроблю. Я ж не можу передбачити, що станеться. Сподіваюся, ви мене розумієте. Я пройшов довгий процес відновлення після дуже важкої травми, майже два роки труднощів, процес одужання, і зараз мені здається, що я почуваюся краще. Я не з тих, хто реагує на те, програв я десь чи виграв. Я реагую на свої особисті відчуття, і мої особисті відчуття зараз кращі, ніж півтора місяця тому, без сумніву. Тому я не хочу закривати двері на 100%. Дайте мені трохи часу. Можливо, через місяць-півтора я скажу, що все, досить, я не можу продовжувати, але сьогодні я не можу гарантувати, що це буде востаннє. Але, звичайно, це великий шанс." Про страх невідомості та свої відчуття перед матчем "Я не хвилююся, я зосереджений на тому, щоб спробувати зіграти добре. Ось і все. Перший раунд дуже важкий. Можливо, я вийду на корт і це буде повтор тієї ж катастрофи, що і в Римі. Звичайно, це можливо. Я не хочу цього приховувати. Але в моїй голові зараз думки про те, щоб зробити щось інше, зіграти набагато краще і дати собі шанс бути конкурентноздатним. Тоді цього буде достатньо, а може й ні. Тобто я не грав п'ятисетових матчів дуже давно. Я не грав із суперниками такого рівня дуже давно. Тому всі ці запитання, які, як я розумію, ви мені ставите, я теж ставлю собі. Але відповідь буде в понеділок, чи не так? Саме так. Решта речей - це просто розмови, і врешті-решт вони не мають значення. Справа в моїх відчуттях. Мої відчуття покращилися. Я хочу насолодитися цим матчем. Це не ідеальний перший матч, тому що я відчував у собі сили, щоб зіграти такий матч уже на пізній стадії турніру. Але вже як є. Мені потрібно бути готовим із самого старту, тож побачимо."
Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться