Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Нішікорі повернувся на турнір Grand Slam після майже трирічної перерви, Вавринка переміг Маррея у першому колі

Александр Мюллер (Франція, WC) - Лука Нарді (Італія) 6:4, 6:1, 6:3
Даніель Альтмаєр (Німеччина) - Ласло Джере (Сербія) 7:5, 6:4, 6:7(6), 5:7, 7:6(6)
Кей Нішікорі (Японія, PR) - Габріель Діалло (Канада, Q) 7:5, 7:6(3), 3:6, 1:6, 7:5
Себастьян Корда (США, 27) - Арольд Майо (Франція, WC) 6:2, 7:6(4), 6:4
Зізу Бергс (Бельгія, Q) - Алехандро Табіло (Чилі, 24) 3:6, 7:6(5), 6:2, 6:2
Максиміліан Мартерер (Німеччина) - Джордан Томпсон (Австралія) 6:3, 6:2, 6:0
Фабіан Марожан (Угорщина) - Михайло Кукушкін (Казахстан, Q) 6:2, 6:2, 6:3
Корентен Муте (Франція) - Ніколас Яррі (Чилі, 16) 6:2, 6:1, 3:6, 6:0
Себастьян Офнер (Австрія) - Теренс Атман (Франція, WC) 3:6, 4:6, 7:6 (2), 6:2, 7:5
Стен Вавринка (Швейцарія) - Енді Маррей (Велика Британія) 6:4, 6:4, 6:2

+

Даніель Альтмаєр перервав серію з чотирьох поразок і другий сезон поспіль успішно стартував на Ролан Гаррос. Для своєї першої перемоги у п'ятисетовому матчі німцю знадобилося трохи більше п'яти годин та шість матчболів, один із яких він не реалізував у четвертому сеті.

Кей Нішікорі вперше з US Open-2021 виступає на турнірі Grand Slam. Це був 35-й повний п'ятисетовий матч для 34-річного японця, в якому він здобув 28-у перемогу. На Ролан Гаррос Нішікорі виграв 10 із 12 таких матчів.

Себастьян Офнер зіграв четвертий п'ятисетовий матч у кар'єрі та святкував третю перемогу. Раніше австрійському тенісисту не доводилося відіграватися з 0-2 за сетами. Цього року Офнер захищає очки за четвертий раунд у попередньому розіграші турніру, коли він розпочинав свою участь із кваліфікації та виграв у Парижі шість матчів.

Стен Вавринка записав до свого активу десяту перемогу у 23-х протистояннях з Енді Марреєм на рівні Тура. На Ролан Гаррос тенісисти зустрілися вчетверте, і швейцарець здобув третю перемогу поспіль. У 2016 році вони зіграли один проти одного у півфіналі, в якому сильнішим був британець, а у 2017 та 2020 роках виграв Вавринка (півфінал та 1 коло).

Александр Мюллер, Зізу Бергс та Фабіан Марожан здобули перші перемоги в основній сітці Ролан Гаррос. Для Бергса ця перемога стала першою й на рівні турнірів Grand Slam. Також бельгієць (№104 ATP) вперше у кар'єрі обіграв гравця, що входить до топ-30.