Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Алькарас у п'ятисетовому фіналі переміг Зверєва і завоював свій третій титул Grand Slam

Іспанський тенісист Карлос Алькарас став переможцем Відкритого чемпіонату Франції
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 26 травня - 9 червня • грунт • €22,112,000
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Фінал
Карлос Алькарас (Іспанія, 3) - Олександр Зверєв (Німеччина, 4) 6:3, 2:6, 5:7, 6:1, 6:2

Карлос Алькарас вдруге цього року переміг Олександра Звєрєва і зрівняв рахунок в очному протистоянні: 5-5. Іспанський тенісист виграв другий матч поспіль на цьому турнірі, відігравшись з 1-2 по сетах.

FR: [4] Олександр Зверєв (Німеччина, 4) 6:3, 2:6, 5:7, 6:1,

Карлос Алькарас втретє зіграв у фіналі турніру Grand Slam і здобув третю перемогу. 21-річний іспанець став наймолодшим тенісистом в історії, кому вдалося виграти «мейджор» на кожному покритті (у 2022 році він став чемпіоном US Open, а минулого року переміг на Вімблдоні).

Алькарас став восьмим тенісистом з Іспанії, який переміг у фіналі Відкритого чемпіонату Франції. До нього цей титул вигравали: Мануель Сантана (2), Андрес Хімено (1), Серхі Бругера (2), Карлос Мойя (1), Альберт Коста (1), Хуан-Карлос Ферреро (1) і Рафаель Надаль (14).

Карлос Алькарас загалом 18-й раз зіграв у фіналі турніру на рівні АТР-туру і завоював свій 14-й титул. На ґрунті іспанець провів 11-й фінал і виграв 8-й трофей.

Завдяки цій перемозі Алькарас у понеділок обійде в рейтингу АТР Новака Джоковича і знову стане другою ракеткою світу.

Олександр Зверєв вдруге зіграв у фіналі турніру Grand Slam і вдруге програв. У 2020 році німецький тенісист не зумів обіграти Домініка Тіма у фіналі US Open, лідируючи 2-0 за сетами. За підсумками турніру в Парижі Зверєв залишиться четвертою ракеткою світу.