Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Ролан Гаррос

Коко Гауфф: "Я відчуваю, що якщо я хочу бути тим гравцем, яким я хочу стати, я маю відчувати дискомфорт і вносити зміни у свою гру"

Третя ракетка світу Коко Гауфф відповіла на запитання журналістів перед стартом на Відкритому чемпіонаті Франції
Коко Гауфф: "Я відчуваю, що якщо я хочу бути тим гравцем, яким я хочу стати, я маю відчувати дискомфорт і вносити зміни у свою гру"
Про підготовку до Ролан Гаррос

"Я тут уже кілька днів, і відчуваю, що добре підготувалася. У мене був хороший турнір у Римі, тож я в передчутті. Сподіваюся, що і тут у мене буде гарний настрій. Очевидно, що початок ґрунтового сезону був для мене важким, але скажу, що минулого тижня я відчула, що значно поліпшила свої результати. Це додало мені впевненості перед турніром. Це все, що в мене є (посміхається)".

Про тривале перебування в Європі в цій частині сезону

"Для мене це не так уже й складно. Мені пощастило, що мої батьки можуть приїхати. Так, із телефонними дзвінками та іншим, коли в нас є можливість, враховуючи часові пояси... Я не з тих, хто багато говорить по телефону. Тому це мене не хвилює. Я звикла бути в Європі. Я проводила тут, очевидно, не три місяці, а шість тижнів на рік протягом тривалого часу, починаючи з десяти років. Тому я звикла перебувати тут протягом довгого часу".

Про роботу над подачею

"Я відчуваю, що загалом, якщо я хочу бути тим гравцем, яким я хочу стати, я маю відчувати дискомфорт і вносити зміни у свою гру, не тільки у свою подачу, а й в інші елементи. Так, я намагаюся покращувати її з кожним турніром. У моєму останньому матчі в Римі вона була набагато кращою у відсотковому відношенні і з точки зору подвійних помилок. Я думаю, що я впевнена в собі. Я відчуваю, що гра стає кращою. Однак очевидно, що подача - це той удар, який, на мою думку, важко змінити. Просто тому, що коли ви напружені або щось подібне, ви повертаєтеся до того, що, як ви знаєте, працює. Тому іноді важко змусити себе робити незручні речі, які, як ви знаєте, в довгостроковій перспективі будуть кращими для вас".

У першому колі Ролан Гаррос Коко Гауфф зіграє проти "нейтральної" Юлії Авдєєвої.

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  26/05/24 23:45  Переглядів: 1 404   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.