Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Ролан Гаррос

Яннік Сіннер: "Я не думаю про те, що можу стати першою ракеткою світу після Ролан Гаррос, зараз мова не про це"

Італійський тенісист зустрівся із журналістами після перемоги над Крістофером Юбенксом на старті Відкритого чемпіонату Франції
Яннік Сіннер: "Я не думаю про те, що можу стати першою ракеткою світу після Ролан Гаррос, зараз мова не про це"

Про перемогу в першому колі

Безумовно, це чудово повернутися на корт. Я з нетерпінням цього чекала. Ми дуже багато працювали, щоб у мене була можливість це зробити. Безумовно, в тенісному плані ми можемо вдосконалюватися, і, сподіваюся, будемо вдосконалюватися з кожним днем. Завтра у нас вихідний, який, сподіваюся, ми зможемо використати в дуже позитивному ключі, щоб знайти кращий ритм і на тренуваннях теж. Зараз я дуже розслаблений, намагаюся повернутися туди, де я хотів би бути. Так, я щасливий. Сьогодні було нелегко грати проти Юбенкса, тому я щасливий.

Про шанс стати першою ракеткою світу після Ролан Гаррос

На цей момент, чесно кажучи, я не думаю про це. Я знаю сценарії, так, але зараз мова не про це. Я просто намагаюся повернутися туди, де я хочу бути, як я вже сказав, намагаюся будувати впевненість у собі день за днем. Кожен день, кожен удар, який я роблю, чи то на тренуванні, чи то в матчі, для мене зараз важливі. Я просто з нетерпінням чекаю змагань, я люблю змагатись. Ми можемо багато тренуватися, але без змагань це не так весело. Безумовно, це мрія, але я дуже розслаблений. Якщо це станеться, це буде чудово, і я буду дуже щасливий. Якщо ні, то я ще дуже молодий. Сподіваюся, я зможу досягти цього рівня, і я просто з нетерпінням чекаю, коли через два дні буду змагатись знову.

Про наступний матч проти Рішара Гаске

Це буде дуже важкий матч, бо грати проти будь-якого французького гравця тут дуже складно. Особливо проти Рішара. У нього тут величезна підтримка. Я з нетерпінням чекаю на цей поєдинок. Гаске так багато віддав спорту. Приємно все ще бачити його на корті, він і досі такий талановитий гравець. Тому я повинен показати свій найкращий теніс, якщо я хочу перемогти. Побачимо, як все пройде.

+

Друзі, проєкт "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber
Фото: Getty Images.
 

Додано HomeAlone:  28/05/24 16:10  Переглядів: 1 634   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.