Світовий теніс / Ролан Гаррос –
Новак Джокович: "Я вже давно кажу, що на грунтовому покритті хочу досягти свого піку тут, у Парижі, і я сподіваюся, що зможу провести чудовий турнір"Новини
25.07.24 14:40 Еліна Світоліна стане прапороносцем збірної України на церемонії відкриття Олімпіади в Парижі
![]() Про свій психологічний стан напередодні турніру У мене малі очікування і великі надії. Я б сказав, що я знаю, на що я здатен, і особливо на турнірах Grand Slam я зазвичай граю у свій найкращий теніс. Принаймні, я завжди прагну грати в найкращий теніс, і більшу частину своєї кар'єри мені це вдавалося, тож це і є моя мета. Я вже давно кажу, що на грунтовому покритті хочу досягти свого піку тут, у Парижі. Минулого року у мене був дивовижний сезон, особливо мій виступ тут, на Ролан Гаррос, і я сподіваюся, що зможу провести чудовий турнір. П'ять місяців цього сезону не були чудовими з точки зору мого тенісу. Звичайно, це впливає на мене. Ось чому у мене такий підхід, який зосереджений на щоденній роботі, на намаганні набрати форму та піймати хвилю, щоб у мене було більше шансів пройти далі на турнірі. Про свої очікування Важко говорити, що саме я маю на увазі під «малими очікуваннями». Це дуже суб'єктивно (посміхається). Мені навіть трохи соромно говорити про свої очікування. Все, що завгодно, крім титулу, мене не влаштовує, розумієте. І так було завжди. Знаю, для багатьох це може прозвучати зарозуміло, але я вважаю, що моя кар'єра це підтверджує. У певному сенсі, одна з головних причин того, що я продовжую грати на цьому найвищому рівні, полягає в тому, що я намагаюся написати більше історії спорту і виграти найбільші титули, і Париж, безумовно, є одним з них. Ось чому мої надії та цілі завжди залишаються незмінними, але мені доводиться знижувати очікування. Коли я кажу це, я маю на увазі, можливо, не думати занадто багато наперед про турнір і про те, з ким я можу зустрітися в наступних раундах, але дійсно рухатись це день за днем, крок за кроком, і дійсно будувати свою гру. Тому що це те, з чим я дійсно відчуваю труднощі, і, очевидно, що мені це потрібно, щоб мати хоч якийсь шанс потрапити до фіналу. Про свій фізичний стан Є різні речі, які відбувалися протягом останніх кількох місяців, але я не хочу заглиблюватися в це. Сподіваюся, ви мене розумієте. Просто я не хочу відкривати скриньку Пандори і говорити про це. Я лише намагаюся зосередитися на тому, що потрібно зробити. Що сталося, те сталося, і це в минулому. Це, знаєте, те, на що я вже не можу вплинути, але я можу навчитися виправляти певні речі і робити те, що неправильно і не відповідає моїм цілям, щоб досягти найвищого рівня продуктивності. Тож це те, над чим ми працюємо як команда, і сподіваємося, що це дасть нам хороші результати на цьому турнірі. У першому колі Ролан Гаррос Новак Джокович зіграє проти місцевого володара wild card П'єра-Юга Ербера.
Друзі, проєкт "Великий теніс України" просить вашої підтримки! Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами. Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги! Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякуємо, що залишаєтеся з нами. Все буде Україна! 💙💛 🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: Facebook ◦ Telegram ◦ Instagram ◦ YouTube ◦ Twitter ◦ Viber Фото: Getty Images. |
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![](/templates/BigCorpBlue/images/spacer.gif)
![]() ![]() 13/07/24 19:23 here`s Johnny написав
Крейчикова берёт уже второй шлем, украинки всё никак не могут разродиться первым. Стыд и срам |
![]() ![]() 10/07/24 16:43 here`s Johnny написав
Проиграла в раздевалке уже. В принципе всё стало ясно, когда двойную подала во втором гейме. Каков вообще был план на матч? Простоять в 2ух метрах от задней линии в ожидании ошибок? Где была подача из прошлых матчей? Вторую подачу Рыбакиной не могла принять во многих случаях, когда её первую навылет практически принимали. Это ментальный блок, иначе не назвать |
![]() ![]() 8/07/24 22:59 Vit написав
Ну і коли це вона вже встигла була стати першою? 🤦🏻♂️
|
![]() ![]() 4/07/24 20:36 here`s Johnny написав
Вот Элина молодец, почти без приключений. В 3ем кругу Жабер, которой защищать финал надо, а Элине защищать полуфинал. Матч с высокими ставками |
![]() ![]() 4/07/24 16:16 here`s Johnny написав
Ужасное качество тенниса. Как говорится win ugly. Ей повезло, что у Сэвилл вообще подачи нет |
![]() ![]() 3/07/24 23:22 here`s Johnny написав
Грачёва же представляет Францию. Почему не пожать ей руку? Видимо, украинки хотят отхватить хейта от всех иностранных наблюдателей. Почему тогда Рыбакиной они пожимают руку? Объясниите?! А что тогда будет на Олимпиаде в парных матчах? Хотите скандал с французами? Никчёмная федерация тенниса Украины хотя бы раз сделала полезное дело, расписала бы, что 2x2=4, раз сами украинские теннисистки, у которых в голове 1,5 извилины, не понимают к чему это приведёт |
![]() ![]() 2/07/24 20:31 here`s Johnny написав
Калинина, Цуренко и Байндл просто приехали за чеком |
![]() ![]() 1/07/24 14:37 НікНаза написав
Может все таки Леси хватит уже мучится с этим теннисом. |
![]() ![]() 1/07/24 14:22 here`s Johnny написав
Тупо за чеком приехала. Ни одного подготовительного турнира никакого не сыграла |
![]() ![]() 25/06/24 16:32 here`s Johnny написав
Проигрывает всем подряд сейчас. Она заканчивать с теннисом что ли собралась. Прям безволие какое-то |
![]() ![]() 19/06/24 16:09 Stan The Man написав
Конечно. Она попала в квалификацию |
![]() ![]() 19/06/24 12:29 here`s Johnny написав
Там Соболева показала шортс, где она тренируется на траве. Она что всё таки поедет на Уимблдон играть квалификацию ?? |
![]() ![]() 17/06/24 14:48 here`s Johnny написав
Есть волевая победа, а есть безвольное поражение, это как раз тот случай |
![]() ![]() 16/06/24 10:14 here`s Johnny написав
Как думаешь, если бы рфияне в теннисе выступали как какие-нибудь индусы или вьетнамцы, долго ли itf, atp, wta думали об их отстранении? |
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.
|
У Соболевой игра стала какой-то деревянной и это при такой же херовой подаче.
Ей надо умерить амбиции и поездить по 75k турнирчикам, рано ей на 125k и 250k замахиваться