Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Ролан Гаррос

Гаель Монфіс: "Зіграти на Олімпіаді на кортах Ролан Гаррос? Схрещую пальці, я майже досяг цієї мети"

Французький тенісист Гаель Монфіс прокоментував перемогу над Тьяго Зайботом Вілдом у Парижі і свої шанси виступити на олімпійському турнірі на домашніх кортах
Гаель Монфіс: "Зіграти на Олімпіаді на кортах Ролан Гаррос? Схрещую пальці, я майже досяг цієї мети"
Про самопочуття та емоції після матчу

"Зараз мені краще, набагато краще. Чесно кажучи, я почувався добре, щоб грати в Ліоні, та, на жаль, захворів. Я програв перший раунд в Мадриді, перший в Римі, тому я дуже багато працював. Я багато працював фізично і почувався добре, але захворів. Щойно я дізнався, що зможу грати, з того моменту я знав, що можу виступати. Я не знав, чи зможу грати добре, але я знав, що зможу виступати. Матч я розпочав чудово. Я почувався добре. У якийсь момент я припустився двох чи трьох помилок на ударах, і мій суперник включився. Сам він тоді помилявся менше. У мене були можливості, які мені не вдалося реалізувати, але я думаю, що сьогодні я був дуже спокійний. Навіть на початку третього сету я не дуже добре подавав і бив з льоту, але я рухався далі, бо із самопочуттям усе було гаразд. Я відчував, що граю добре. Потім мені потрібно було знайти правильний ритм, і мені вдалося це зробити".

Про можливість зіграти на Олімпіаді на кортах Ролан Гаррос

"Це було б неймовірним привілеєм. Тоді це були б мої п'яті Олімпійські ігри, четверті, на яких я би зіграв, тому що в Лондоні я отримав травму. Я не думаю, що є так багато гравців, які брали участь у п'яти Олімпійських іграх. Це дуже багато. Але я отримав травму в Лондоні, тому власне грав би я лише на четвертій своїй Олімпіаді. Олімпійські ігри не проводилися у Франції вже 100 років, тож це можливість сторіччя. Зіграти на Ролан Гаррос у матчах 3-сетового формату - це теж щось. Це зовсім інше. Це було б справді чудово. Але передусім, ви повинні пам'ятати, як я говорив про свою участь раніше… Тоді лише для того, щоб поставити перед собою мету. А тепер я вже майже досяг її, тому зараз я просто схрещую пальці".

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  29/05/24 18:20  Переглядів: 2 131   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.