Ролан Гаррос. Алькарас у чотирьох сетах переміг «кваліфаєра», Сіннер і Циципас пройшли до третього кола

На Відкритому чемпіонаті Франції відомі перші учасники третього кола
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 26 травня - 9 червня • грунт

Друге коло
Карлос Алькарас (Іспанія, 3) - Єспер де Йонг (Нідерланди, Q) 6:3, 6:4, 2:6, 6:2
Стефанос Циципас (Греція, 9) - Даніель Альтмаєр (Німеччина) 6:3, 6:2, 6:7(2), 6:4
Андрій Рубльов (-, 6) - Педро Мартінес (Іспанія) 6:3, 6:4, 6:3
Павло Котов (-) - Стен Вавринка (Швейцарія) 7:6(5), 6:4, 1:6, 7:6(5)
Яннік Сіннер (Італія, 2) - Рішар Гаске (Франція, WC) 6:4, 6:2, 6:4

Карлос Алькарас здобув 20-ту перемогу цього року. Іспанський тенісист вчетверте бере участь у Відкритому чемпіонаті Франції і жодного разу не програвав раніше третього кола. У матчі з де Йонгом Алькарас п'ять разів програв свою подачу - це найбільша кількість втрачених геймів на своїй подачі для нього з чвертьфіналу Australian Open-2024, у якому він поступився Олександру Звєрєву. За вихід у четвертий раунд Алькарас зіграє проти переможця матчу Себастьян Корда (США) - Квон Сун Ву (Південна Корея).

Стефанос Циципас шостий рік поспіль проходить до третього кола Ролан Гаррос. Фіналіст турніру 2021 року за місце в четвертому колі зіграє проти переможця матчу Лоренцо Сонего (Італія) - Чжан Чжичжень (Китай).

Яннік Сіннер втретє зіграв проти Рішара Гаске і здобув третю перемогу. Італійський тенісист продовжує свою безпрограшну серію на турнірах Grand Slam, яка становить 9 матчів і в третьому раунді зіграє проти «нейтрального» Павла Котова, якого наприкінці квітня переміг на «Мастерсі» в Мадриді.

Зазначимо, що решта 11 матчів, які були заплановані на вчорашній ігровий день, не відбулися через дощ.