Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Швьонтек здійснила камбек у вирішальному сеті матчу проти Осаки та врятувала матчбол

Іга Швьонтек (Польща, 1) - Наомі Осака (Японія, SR) 7:6(1), 1:6, 7:5

Польська тенісистка вийшла вперед у рахунку особистих протистоянь з Осакою (2-1) і продовжила свою переможну серію в Парижі до 16 матчів. Сьогодні у вирішальному сеті Швьонтек поступалася з рахунком 2:5 і відіграла матчбол на подачі Осаки у дев'ятому геймі.

Також Іга продовжила свою безпрограшну серію на грунті, яка складає вже 14 матчів. Перед виступом на Ролан Гаррос вона виграла титули на турнірах WTA 1000 у Мадриді та Римі.

Осака боролася за свою п'яту перемогу в кар'єрі над представницею топ-5 рейтингу. Востаннє їй це вдавалося у жовтні 2019 року, коли вона обіграла першу ракетку світу Ешлі Барті у фіналі турніру WTA 1000 у Пекіні. На той момент японка посідала четверте місце у рейтингу. На даний момент вона знаходиться на 134-й позиції.

Нагадаємо, що Осака повернулася до Туру на старті цього сезону. У липні минулого року японка вперше стала матір'ю, народивши доньку.

Наступна суперниця Іги Швьонтек визначиться у матчі Яна Фетт (Хорватія, LL) - Марі Боузкова (Чехія).