Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Оже-Альяссім та Гуркач дограли вчорашні матчі, Зверєв у п'яти сетах здолав Грікспора

У чоловічій сітці Відкритого чемпіонату Франції продовжуються матчі третього кола
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 26 травня - 9 червня • грунт • €22,112,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Третє коло

Олександр Зверєв (4) (Німеччина) - Таллон Грікспор (Нідерланди, 26) 3:6, 6:4, 6:2, 4:6, 7:6(3)
Алекс де Мінор (Австралія, 11) - Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) 4:6, 6:4, 6:3, 6:3
Данило Медведєв (-, 5) - Томаш Махач (Чехія) 7:6(4), 7:5, 1:6, 6:4
Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 21) - Бен Шелтон (США, 15) 6:4, 6:2, 6:1
Губерт Гуркач (Польща, 8) - Френсіс Тіафо (США, 25) 6:3, 7:6(0), 4:6, 6:1

+

Олександр Зверєв продовжив свою переможну серію до дев'яти матчів, враховуючи титул на "Мастерсі" в Римі перед виступом у столиці Франції. Німецький тенісист всьоме поспіль зіграє в 1/8 фіналу Ролан Гаррос і спробує вшосте пробитися до чвертьфіналу.

Алекс де Мінор увосьме виступає на турнірі в Парижі і вперше вийшов до четвертого кола. Далі австралієць зустрінеться з Данилом Медведєвим, з яким раніше грав вісім разів, і всі зустрічі проходили на хардових турнірах (де Мінор виграв лише у двох із них).

Фелікс Оже-Альяссім, вийшовши до четвертого кола, повторив свій найкращий результат на Ролан Гаррос, який показав два роки тому. Наступним суперником канадця стане третій номер рейтингу Карлос Алькарас. Для тенісистів це буде вже шоста зустріч. У попередніх матчах тричі був сильніший іспанець, зокрема цього сезону на "Мастерсі" в Індіан-Веллс.