Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Паоліні перемогла четверту ракетку світу Рибакіну у чвертьфінальному матчі

Жасмін Паоліні (Італія, 12) - Олена Рибакіна (Казахстан, 4) 6:2, 4:6, 6:4

Італійська тенісистка взяла реванш у Рибакіної за поразку у квітні на турнірі WTA 500 у Штутгарті та зрівняла рахунки в особистих зустрічах з казахстанкою (2-2).

Паоліні, яка посідає 15-те місце у світовому рейтингу, здобула третю в кар'єрі перемогу над представницею топ-5. Також італійка вперше виграла п'ять матчів на грунтовому покритті.

Жасмін вперше у кар'єрі зіграє у півфіналі турніру Grand Slam і стала лише четвертою тенісисткою зі своєї країни, яка вийшла до 1/2 фіналу Ролан Гаррос. Раніше це вдавалося Франчесці Ск'явоне, Сарі Еррані та Мартіні Тревісан.

Наступна суперниця Жасмін Паоліні визначиться у зустрічі Еріка Андрєєва - Арина Соболенко.