Світовий теніс / Ролан Гаррос

Ролан Гаррос. Алькарас за чотири години переміг Сіннера відігравшись з 1-2 по сетах у півфінальному поєдинку

Іспанський тенісист Карлос Алькарас уперше зіграє у фіналі Відкритого чемпіонату Франції
Roland Garros - Grand Slam
Париж, Франція • 26 травня - 9 червня • грунт • €22,112,000
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Півфінал
Карлос Алькарас (Іспанія, 3) - Яннік Сіннер (Італія, 2) 2:6, 6:3, 3:6, 6:4, 6:3

Карлос Алькарас вдруге цього року переміг Янніка Сіннера і збільшив свою перевагу в очному протистоянні: 6-4.

Іспанський тенісист вп'яте в кар'єрі виграв матч, у якому поступався 1-2 по сетах і зробив це вперше з чвертьфіналу US Open-2022, коли переміг саме Янніка Сіннера, відігравши матчбол. Алькарас 11-й раз провів повний п'ятисетовий матч і здобув 10-ту перемогу (єдина поразка - від Маттео Берреттіні на Australian Open-2022). У Сіннера це був 14-й п'ятисетовий матч, у якому він зазнав 8-ї поразки (5-й раз програв матч, у якому вів 2-1 за сетами).

+

Карлос Алькарас вп'яте зіграв у півфіналі турніру Grand Slam (вдруге на Ролан Гаррос) і втретє пройшов до фіналу (вперше в Парижі). Іспанець боротиметься за свій третій титул на «мейджорах» - 2022 року він виграв US Open, а минулого сезону став чемпіоном Вімблдону.

Італійський тенісист Яннік Сіннер уперше в сезоні програв на турнірі Grand Slam - у січні він виграв свій дебютний «мейджор», ставши чемпіоном Australian Open.

Суперник Карлоса Алькараса за фінальним матчем визначиться в протистоянні Олександра Звєрєва та Каспера Рууда.