Реєстрація    Увійти
Авторизація
Світовий теніс / Ролан Гаррос

Олександр Зверєв: "Ми з Алькарасом обидва фізично сильні, але він просто звір"

Новини

Німецький тенісист Олександр Зверєв прокоментував свою поразку від Карлоса Алькараса у фіналі Відкритого чемпіонату Франції
Олександр Зверєв: "Ми з Алькарасом обидва фізично сильні, але він просто звір"
"Я відчуваю, що зробив сьогодні все, що міг. У п'ятому сеті було кілька моментів, коли мені не пощастило. Я чув, що за рахунку 2-1 друга подача була в ауті, так показав Hawk Eye. Тоді я роблю брейк, маю шанс його зробити, а далі наступна подача... Тож п'ятий сет міг піти іншим шляхом. Є різниця між 1-3 у п'ятому сеті та 2-2. Так, прикро, але маємо, що маємо. Судді роблять помилки, вони теж люди, тож усе гаразд. Звичайно, в таких ситуаціях хотілося б, щоб помилок не було.

Сам же Алькарас зіграв фантастично. Він грав краще за мене в четвертому і п'ятому сетах. Я втратив концентрацію, на подачі не міг за допомогою ніг додати потужності, що було дивно. Зазвичай я не втомлююся, не відчуваю судом. Але з Карлосом ідеться про іншу інтенсивність. Можливо, справа в цьому. Можливо, мені треба переглянути свою фізичну підготовку теж. Ми обидва фізично сильні, але він як звір. Просто звір. Його інтенсивність порівняно з іншими гравцями - це щось інше.

• Огляд фіналу Карлос Алькарас - Олександр Зверєв на Ролан Гаррос (ВІДЕО)

Я думаю, що в п'ятому сеті він сильно змінив свою тактику, почав грати багато високих м'ячів, які були занадто глибокими для мене, тому я не міг пробивати так сильно. Особливо, враховуючи тінь на корті, умови знову були повільнішими. Але він фантастичний гравець, фантастична фізична підготовка. У плані тенісу я відчував, що грав досить пристойно, він грав пристойно три сети, а потім мій рівень сильно впав. Мені треба разом із командою подивитися, що можна зробити, щоб я був на такому ж рівні. Але загалом я відчуваю, що цього разу у фіналі зробив усе, що міг, а в моєму першому фіналі Grand Slam, на US Open, я ніби сам віддав перемогу. Так що це трохи різні матчі".

+

Друзі, проект "Великий теніс України" просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯМ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу.
Дякуємо, що залишаєтеся з нами.
Все буде Україна! 💙💛

🔔 Читайте новини БТУ в соцмережах: FacebookTelegramInstagramYouTubeTwitterViber

 

Додано admin:  10/06/24 13:40  Переглядів: 3 003   Рейтинг:: 0  
0 0
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.

Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі в даній статті.