Лондон. Хіджіката вперше переміг гравця з топ-30, Раонич оновив рекорд Туру з ейсів в одному матчі

Результати матчів понеділка на турнірі ATP 500 у Великій Британії
Cinch Championships - ATP 500
Лондон, Велика Британія • 17-23 червня • трава • €2,411,390
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Перше коло

Алехандро Табіло (Чилі) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) 7:6(6), 3:6, 2:0 (перервано)
Григор Димитров (Болгарія, 3) - Адріан Маннаріно (Франція) 6:1, 6:2
Рінкі Хіджіката (Австралія, Q) - Френсіс Тіафо (США) 7:5, 4:6, 1:0 (відмова)
Джордан Томпсон (Австралія) - Хольгер Руне (Данія, 7) 4:6, 7:6(4), 6:3
Мілош Раонич (Канада, PR) - Кемерон Норрі (Велика Британія) 6:7(6), 6:3, 7:6(9)

+

Рінкі Хіджіката (№98 ATP) записав до свого активу першу в кар'єрі перемогу над гравцем із топ-30 (четверту у матчах проти тенісистів із топ-50).

Джордан Томпсон (№43 ATP) перервав серію з п'яти поразок і втретє цього року обіграв суперника, що входить до топ-20.

Мілош Раонич під час зустрічі з Кемероном Норрі виконав 47 подач навиліт, що стало новим рекордом ATP-туру в матчах трисетового формату. Попереднє досягнення належало хорвату Іво Карловичу, який у 2015 році подав 45 ейсів у чвертьфіналі трав'яного турніру ATP 500 у Галле.