Лондон. Алькарас розпочав захист титулу, Маррей провів 1000-й матч у кар'єрі, Музетті зупинив де Мінора

На турнірі ATP 500 у Великій Британії завершилися матчі першого кола
Cinch Championships - ATP 500
Лондон, Велика Британія • 17-23 червня • трава • €2,411,390
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Перше коло

Карлос Алькарас (Іспанія, 1) - Франсіско Серундоло (Аргентина) 6:1, 7:5
Джек Дрейпер (Велика Британія) - Маріано Навоне (Аргентина) 6:3, 6:2
Алехандро Табіло (Чилі) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) 7:6(6), 3:6, 6:1
Томмі Пол (США, 5) - Себастіан Баес (Аргентина) 6:4, 6:4
Себастьян Корда (США) - Карен Хачанов (-) 7:5, 7:6(5)
Маттео Арнальді (Італія) - Уго Умбер (Франція, 8) 3:6, 6:1, 7:6(6)
Енді Маррей (Велика Британія, WC) - Олексій Попирін (Австралія, Q) 6:3, 3:6, 6:3
Тейлор Фрітц (США, 4) - Таро Даніель (Японія, Q) 6:3, 6:3
Джованні Мпетші Перрікар (Франція, Q) - Бен Шелтон (США, 6) 6:3, 7:6(3)
Біллі Гарріс (Велика Британія, WC) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) 6:4, 3:6, 6:3
Брендон Накашіма (США, SE) - Деніел Еванс (Велика Британія, WC) 4:6, 6:3 (відмова)
Лоренцо Музетті (Італія) - Алекс де Мінор (Австралія, 2) 1:6, 6:4, 6:2

+

Карлос Алькарас продовжив свою переможну серію до восьми матчів поспіль після титулу на Ролан Гаррос півтора тижні тому.

Маттео Арнальді відіграв матчбол на подачі суперника на тай-брейку вирішального сету. Італієць вперше грає на турнірі серії ATP на трав'яному покритті. Раніше він брав участь тільки на Вімблдоні два попередні сезони.

Енді Маррей зіграв тисячний матч у кар'єрі та святкував 739-у перемогу. За кількістю зіграних матчів британець посідає п'яте місце у списку активних гравців. Вище Маррея знаходяться Рішар Гаске (1004), Фернандо Фердаско (1006), Рафаель Надаль (1300) та Новак Джокович (1324).

Джованні Мпетші Перрікар (№67 ATP) виграв другий із двох зіграних матчів проти гравців із топ-20. Нагадаємо, що наприкінці травня француз переміг на турнірі ATP 250 у Ліоні (дебютний титул), а у півфіналі він був сильнішим за Олександра Бублика. Також зазначимо, що Мпетші Перрікар вперше зіграє у другому колі турніру на траві.

Біллі Гарріс (№162 ATP) записав до свого активу другу перемогу над тенісистом, що входить до топ-40. Для британця це лише другий виступ в основній сітці турніру ATP. Торік він дійшов до другого кола в Софії (ATP 250). За свій дебютний чвертьфінал у Турі Гарріс боротиметься з Джованні Мпетші Перрікаром.

Лоренцо Музетті зупинив безпрограшну серію Алекса де Мінора, який минулого тижня став чемпіоном турніру ATP 250 у Гертогенбосі. Італієць здобув шосту перемогу над гравцем із топ-10, зупинивши серію з 13 поспіль поразок у подібних матчах. Також зазначимо, що Алекс де Мінор минулого року зіграв у фіналі змагань у Лондоні.