Галле. Штруфф обіграв Циципаса і зустрінеться з лідером рейтингу Сіннером в 1/4 фіналу

На турнірі ATP 500 у Німеччині відбулися матчі другого раунду
Terra Wortmann Open - ATP 500
Галле, Німеччина • 17-23 червня • трава • €2,411,390
Чинний чемпіон: Олександр Бублик (Казахстан)

Друге коло

Яннік Сіннер (Італія, 1) - Фабіан Марожан (Угорщина) 6:4, 6:7(4), 6:3
Ян-Леннард Штруфф (Німеччина) - Стефанос Ціципас (Греція, 6) 6:4, 6:4
Губерт Гуркач (Польща, 5) - Джеймс Дакворт (Австралія, Q) 7:6(3), 6:4
Маркос Гірон (США) - Маттео Берреттіні (Італія, SE) 3:6, 6:4, 6:3

+

Ян-Леннард Штруфф зрівняв рахунок в очних зустрічах зі Стефаносом Циципасом (4-4) і взяв реванш за поразку у травні на "Мастерсі" у Римі. Далі німецький тенісист зіграє проти Янніка Сіннера, якому поступився цього року на двох покриттях: у березні на хардовому "Мастерсі" в Індіан-Веллс, а наступного місяця - на грунтовому "Мастерсі" в Монте-Карло. Зазначимо, що Штруфф програв у всіх п'яти попередніх матчах проти перших ракеток світу, проте він п'ять разів обігравав гравців із топ-5.

Маркос Гірон втретє зіграє у чвертьфіналі трав'яного турніру ATP та спробує вперше пробитися до півфіналу. Загалом для американця це буде 19-й чвертьфінал у Турі. Наступним суперником Гірона буде Губерт Гуркач - чемпіон турніру у 2022 році. Зазначимо, що три роки тому американець поступився польському тенісисту на Вімблдоні.