Лондон. Дрейпер переміг чемпіона Ролан Гаррос Алькараса, Гарріс вперше зіграє в 1/4 фіналу турніру ATP

На турнірі ATP 500 у Великій Британії завершилися матчі другого кола
Cinch Championships - ATP 500
Лондон, Велика Британія • 17-23 червня • трава • €2,411,390
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)

Друге коло

Джек Дрейпер (Велика Британія) - Карлос Алькарас (Іспанія, 1) 7:6(3), 6:3
Томмі Пол (США, 5) - Алехандро Табіло (Чилі) 6:3, 6:4
Біллі Гарріс (Велика Британія, WC) - Джованні Мпетші Перрікар (Франція, Q) 6:4, 7:5
Лоренцо Музетті (Італія) - Брендон Накашіма (США, SE) 6:4, 4:6, 6:4

+

Джек Дрейпер (№31 ATP) виграв сьомий матч поспіль і здобув другу перемогу над суперником, що входить до топ-5 рейтингу. Нагадаємо, що британець минулого тижня став чемпіоном на турнірі ATP 250 у Штутгарті, а Карлос Алькарас майже два тижні тому виграв титул на Ролан Гаррос. За вихід до півфіналу Дрейпер боротиметься з Томмі Полом, проти якого грав цього року тричі (усі матчі пройшли на харді) та двічі обіграв. Їхня попередня зустріч відбулася в лютому на турнірі в Акапулько.

Біллі Гарріс (№162 ATP) уперше в кар'єрі вийшов до чвертьфіналу турніру ATP. Зазначимо, що для британця це друга участь в основній сітці змагань на рівні Туру: минулого року він дійшов до другого кола в Софії. Далі Гарріс зустрінеться з 30-ю ракеткою світу Лоренцо Музетті, і для нього це буде п'ятий матч проти гравця з топ-50. Британець має в активі дві перемоги в таких протистояннях, у тому числі на поточному турнірі: у першому колі він був сильнішим за Томаса Мартіна Етчеверрі.