Вімблдон. Фрітц здійснив камбек у протистоянні з четвертим номером рейтингу, Джокович у трьох сетах обіграв Руне

У чоловічій сітці турніру у Великій Британії завершилися матчі четвертого кола
Лондон, Велика Британія • 1-14 липня • трава • £20,342,000
Чинний чемпіон: Карлос Алькарас (Іспанія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Четверте коло

Лоренцо Музетті (Італія, 25) - Джованні Мпетші Перрікар (Франція, LL) 4:6, 6:3, 6:3, 6:2
Тейлор Фрітц (США, 13) - Олександр Звєрєв (Німеччина, 4) 4:6, 6:7(4), 6:4, 7:6(3), 6:3
Алекс де Мінор (Австралія, 9) – Артур Фіс (Франція) 6:2, 6:4, 4:6, 6:3
Новак Джокович (Сербія, 2) – Хольгер Руне (Данія, 15) 6:3, 6:4, 6:2

+

Лоренцо Музетті вдруге за останній місяць обіграв Джованні Мпетші Перрікара, з яким грав у червні на старті трав'яного турніру ATP 250 у Штутгарті. Італійський тенісист уперше в кар'єрі вийшов до чвертьфіналу турніру Grand Slam.

Тейлор Фрітц (№12 ATP) здобув п'яту перемогу над гравцем, що входить до топ-5, і вперше йому це вдалося на "мейджорі". Також американець втретє зумів виграти матч, у якому програв перші два сети. Загалом ця перемога стала для Тейлора 11-ою у п'ятисетових протистояннях (10 поразок).

Алекс де Мінор взяв реванш в Артура Фіса за поразку у квітні на грунтовому турнірі ATP 500 у Барселоні та вперше вийшов у чвертьфінал Вімблдона. Загалом для австралійця це буде третій чвертьфінал на рівні Grand Slam та другий у сезоні. Місяць тому він зіграв на цій стадії Ролан Гаррос.

Новак Джокович проведе 15-й чвертьфінал на британському "мейджорі" та загалом 60-й на турнірах Grand Slam, що є рекордом у Відкритій Ері. Нагадаємо, що серб сім разів вигравав титул на Вімблдоні та двічі грав у фіналі, у тому числі у попередньому сезоні.