Вімблдон. Крейчикова перемогла Остапенко та вперше вийшла до півфіналу турніру

Лондон, Велика Британія • 1-14 липня • трава • £20,342,000
Чинна чемпіонка: Маркета Вондроушова (Чехія)
Сітки турніру: кваліфікаціяодиночний розряд

Чвертьфінал
Барбора Крейчикова (Чехія, 31) - Олена Остапенко (Латвія, 13) 6:4, 7:6(4)

Чеська тенісистка зрівняла рахунок в особистих протистояннях з Остапенко на рівні Туру, здобувши третю перемогу. Крейчикова також взяла реванш у латвійки за поразку минулого року у фіналі трав'яного турніру WTA 250 у Бірмінгемі.

Зазначимо, що у сьогоднішньому матчі чешка відігралася з рахунку 4:1 на користь суперниці в другому сеті.

Барбора проведе другий півфінал на турнірах Grand Slam у кар'єрі: 2021 року вона виграла титул на Ролан Гаррос.

Також Крейчикова стала лише шостою представницею Чехії у Відкритій Ері, яка змогла дійти до півфіналу на Відкритому чемпіонаті Франції та Вімблдоні. Раніше це вдавалося Яні Новотній, Петрі Квітовій, Луції Шафаржовій, Кароліні Плішковій та Маркеті Вондроушовій.

Барбора вперше виграла п'ять матчів поспіль на трав'яному покритті. У півфіналі чешка зіграє проти чемпіонки Вімблдону в 2022 році Олени Рибакіної, яка сьогодні перемогла Еліну Світоліну.

Крейчикова зустрічалася з казахстанською тенісисткою двічі та виграла в обох матчах: у 2021 році на турнірі WTA 250 у Мельбурні та у 2022 році на турнірі WTA 500 в Остраві.