Світовий теніс / Юніори / Вімблдон

Вімблдон. Будков К'єр - перший норвезький чемпіон на "мейджорі", Ямріхова виграла другий титул у сезоні

Рената Ямріхова (Словаччина, 1) - Емерсон Джонс (Австралія, 3) 6:3, 6:4

Словацька тенісистка цього сезону в рамках юніорського Туру грала лише на змаганнях серії Grand Slam. У січні Ямріхова стала чемпіонкою на Australian Open, також обігравши Джонс у фіналі, а в червні вона дійшла до чвертьфіналу на Ролан Гаррос, де поступилася майбутній чемпіонці. Раніше представницям Словаччини не вдавалося перемогти в одиночній сітці Вімблдону.

За останні 25 років Рената стала лише сьомою тенісисткою, яка виграла два юніорські трофеї Grand Slam в одиночному розряді за один сезон. Зазначимо, що таке досягнення є в активі ексчетвертої ракетки світу та олімпійської чемпіонки Белінди Бенчич - у 2013 році вона перемогла на Ролан Гаррос та Вімблдоні.

У парному розряді Вімблдону перемогу святкували Іва Йович та Тайра Катерина Грант, які обіграли місцевий дует Міка Стойсавлевич/Мінге Сюй з рахунком 7:5, 4:6, 10-8. Американки виграли другий титул Grand Slam у сезоні - у січні вони стали чемпіонками на Відкритому чемпіонаті Австралії.

+

ЮНАКИ. ФІНАЛ
Ніколай Будков К'єр (Норвегія, 2) - Мес Роттгерінг (Нідерланди) 6:3, 6:3

Норвезький тенісист вдруге зіграв на Вімблдоні: минулого сезону він дійшов до другого кола. На шляху до титулу Будков К'єр програв лише один сет - у своєму стартовому матчі.

Раніше нікому з норвезьких гравців не вдалося виграти одиночний трофей на юніорському турнірі Grand Slam. Також нагадаємо, що минулого місяця Будков К'єр переміг у парному розряді на Ролан Гаррос.

Парний титул на Вімблдоні виграв американсько-німецький дует Александр Разегі/Макс Шенгаус, який обіграв чеських тенісистів Яна Клімаса та Яна Кумстата - 7:6(1), 6:4.