Гштаад. Берреттіні переміг Аліса у фіналі та став дворазовим чемпіоном змагань

Маттео Берреттіні виграв титул на турнірі ATP 250 у Швейцарії
EFG Swiss Open Gstaad - ATP 250
Гштаад, Швейцарія • 15-21 липня • грунт • €651,865

Фінал
Маттео Берреттіні (Італія, 6) - Кантен Аліс (Франція, Q) 6:3, 6:1

Італійський тенісист провів третій фінал у поточному сезоні та здобув другу перемогу. У квітні Берреттіні виграв титул на грунтовому турнірі ATP 250 у Марракеші, а у червні поступився у фіналі трав'яного турніру ATP 250 у Штутгарті.

Італієць провів 15-й фінал у кар'єрі і вже восьмий на грунті, вигравши п'ятий трофей на цьому покритті. Загалом в активі Маттео дев'ять одиночних титулів на рівні ATP.

Шлях до перемоги:
R32: Педро Качін (Аргентина) 6:4, 7:6(2)
R16: Даніель Елаї Галан (Колумбія) 6:4, 6:2
QF: Фелікс Оже-Альяссім (Канада, 3) 7:6(7), 6:2
SF: Стефанос Циципас (Греція, 1) 7:6(5), 7:5
FR: Кантен Аліс (Франція, Q) 6:3, 6:1

Також для Берреттіні це був третій вирішальний матч на кортах Гштаада: у 2018 році він став переможцем турніру, а два роки тому поступився у матчі за титул Касперу Рууду.

Зазначимо, що Кантен Аліс, який пробився до основної сітки через кваліфікацію, вперше зіграв у фіналі турніру ATP.

Наступного тижня Маттео Берреттіні повернеться до топ-50 світового рейтингу вперше із серпня минулого року. Персональним рекордом італійця у рейтингу є шосте місце у січні 2022 року.