Світовий теніс / WTA

Прага. 16-річна Самсон обіграла 38-у ракетку світу на шляху до дебютного чвертьфіналу у WTA-турі

Результати матчів другого кола на турнірі WTA 250 у Чехії
Prague Open - WTA 250
Прага, Чехія • 21-26 липня • грунт • $267,082
Чинна чемпіонка: Нао Хібіно (Японія)
Сітки турніру: кваліфікація •- одиночний розрядпарний розряд

Друге коло

Лінда Носкова (Чехія, 1) - Єва Лис (Німеччина) 6:2, 2:1 (відмова)
Елла Зайдель (Німеччина) - Ена Шібахара (Японія, LL) 6:2, 7:5
Магда Лінетт (Польща, 4) - Ребека Масарова (Іспанія) 6:3, 6:4
Вікторія Томова (Болгарія, 5) - Яна Фетт (Хорватія) 6:3, 6:4
Магдалена Френх (Польща, 6) - Домініка Шалкова (Чехія) 6:4, 6:7(4), 2:2 (відмова)
Ангеліна Калініна (Україна, 3) - Ельза Жакмо (Франція) 7:5, 3:6, 6:2
Оксана Селехметьєва (-, Q) - Катінка фон Дайхманн (Ліхтенштейн, LL) 6:1, 6:2
Лаура Самсон (Чехія, WC) - Катержина Синякова (Чехія, 2) 1:6, 7:5, 6:3

+

Елла Зайдель зіграє другий чвертьфінал поспіль на рівні WTA. Тиждень тому німецька тенісистка програла у матчі за вихід до півфіналу у Будапешті.

Магда Лінетт вперше за два місяці вийшла до чвертьфіналу турніру WTA. Наприкінці травня полька зіграла на цій стадії турніру WTA 500 у Страсбурзі. Також зазначимо, що у квітні вона дійшла до фіналу турніру WTA 250 у Руані.

Лаура Самсон (№634 WTA) здобула першу перемогу над суперницею з топ-50 і вперше вийшла до чвертьфіналу турніру WTA. Нагадаємо, що чешка вперше виступає на змаганнях такого рівня та стала першою тенісисткою 2008 року народження на цій стадії турніру WTA.