Кіцбюель. Берреттіні обіграв другого сіяного на шляху до 1/4 фіналу, ще троє сіяних гравців вибули з боротьби

Результати матчів другого кола на турнірі ATP 250 в Австрії
Generali Open - ATP 250
Кіцбюель, Австрія • 22-27 липня • грунт • €651,865
Чинний чемпіон: Себастіан Баес (Аргентина)

Друге коло

Себастіан Баес (Аргентина, 1) - Тьяго Агустін Тіранте (Аргентина, SE) 6:3, 6:3
Уго Гастон (Франція) - Роберто Карбальєс Баена (Іспанія, 7) 6:2, 7:6(5)
Педро Мартінес (Іспанія, 4) - Суміт Нагал (Індія) 7:5, 7:5
Факундо Діас Акоста (Аргентина) - Даніель Елаї Галан (Колумбія, Q) 6:2, 4:6, 6:3
Тьягу Зайбот Вілд (Бразилія) - Ласло Джере (Сербія, 8) 4:6, 6:3, 6:2
Яннік Ганфманн (Німеччина) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 3) 6:3, 1:6, 6:2
Ніколас Морено де Альборан (США, WC) - Лукас Ноймаєр (Австрія, WC) 6:4, 6:4
Маттео Берреттіні (Італія) - Алехандро Табіло (Чилі, 2) 7:6(4), 7:6(5)

+

Факундо Діас Акоста втретє вийшов до чвертьфіналу турніру ATP. Попередні два також були цього року. Нагадаємо, що у лютому аргентинець виграв свій дебютний титул у Кордові. Далі Діас Акоста зустрінеться з Педро Мартінесом, якому програв в обох матчах, зокрема цього сезону в Сантьяго.

Тьягу Зайбот Вілд вперше за чотири зустрічі зміг обіграти Ласло Джере, якому також програв рік тому у другому колі турніру у Кіцбюелі. Бразилець проведе третій чвертьфінал на рівні Туру (другий у сезоні) і його суперником у четвер буде Яннік Ганфманн - німець виграв у двох із трьох матчів проти Зайбота Вілда.

Маттео Берреттіні другий матч поспіль виграв на двох тай-брейках та здобув сьому перемогу. Нагадаємо, що минулого тижня італієць став чемпіоном на турнірі ATP 250 у Гштааді. За вихід до півфіналу Берреттіні боротиметься з Ніколасом Морено де Альбораном, для якого це буде другий чвертьфінал у кар'єрі.