Світовий теніс / Олімпіада

Олімпіада. Надаль у трьох сетах виграв свій стартовий матч і далі зіграє проти Джоковича

Іспанський тенісист виграв першого кола на олімпійському турнірі в Парижі
Олімпійські ігри-2024
Париж, Франція • 27 липня - 4 серпня • грунт
Сітка турніру: одиночний розряд

Перше коло
Рафаель Надаль (Іспанія) - Мартон Фучович (Угорщина) 6:1, 4:6, 6:4

Рафаель Надаль учора стартував на Олімпіаді в парному розряді, де разом із Карлосом Алькарасом здобув перемогу над шостими сіяними. Після матчу іспанець висловив сумніви, що зможе зіграти в одиночному турнірі, і розкритикував розклад, згідно з яким мав грати вже о 14-й дня, незважаючи на пізнє закінчення парного матчу.

Тим не менш, після ранкового тренування іспанець прийняв рішення грати в одиночному турнірі та в підсумку провів на корті 2,5 години. Надаль один раз подав навиліт, припустився трьох подвійних помилок, програв два гейми на своїй подачі і зробив чотири брейки.

Рафаель Надаль втретє стартував на Олімпіаді в одиночному розряді і здобув свою 11-ту перемогу в 13-му матчі. Нагадаємо, що іспанець виграв золоту медаль на Іграх у Пекіні 2008 року, обігравши у фіналі чилійця Фернандо Гонсалеса.

У другому колі паризької Олімпіади Рафаель Надаль зіграє проти чинної першої ракетки світу Новака Джоковича. Це буде їхній 60-й очний поєдинок (для обох тенісистів це рекордне очне протистояння). Серб лідирує 30-29, але останній поєдинок, що відбувся у чвертьфіналі Ролан Гаррос-2022, залишився за Надалем.