Вашингтон. Тіафо переміг лідера посіву Рубльова, Шаповалов отримав дискваліфікацію у ході чвертьфінального матчу

На турнірі ATP 500 у США відомі учасники півфіналів
Mubadala Citi DC Open - ATP 500
Вашингтон, США • 29 липня - 4 серпня • хард • $2,271,715
Чинний чемпіон: Деніел Еванс (Велика Британія)

Чвертьфінал

Френсіс Тіафо (США, 5) - Андрій Рубльов (-, 1) 6:4, 7:6(3)
Себастьян Корда (США, 4) - Джордан Томпсон (Австралія, 7) 6:4, 6:2
Флавіо Коболлі (Італія, 10) - Алекс Мікельсен (США, 16) 7:5, 3:6, 7:6(2)
Бен Шелтон (США, 2) - Денис Шаповалов (Канада, WC) 7:5, 6:6 (6-3) - дискваліфікація

+

Френсіс Тіафо здобув дев'яту в кар'єрі перемогу над тенісистом з топ-10 і першу з вересня 2022 року, коли був сильнішим за Рафаеля Надаля в четвертому колі US Open. Американець перервав серію із семи поразок у подібних зустрічах.

Себастьян Корда, який стане наступним суперником Тіафо, проведе четвертий півфінал цього року. Американець уже п'ять разів грав проти свого співвітчизника та записав до свого активу дві перемоги, у тому числі у їхній попередній зустрічі, яка відбулася у червні минулого року на траві у Лондоні.

Флавіо Коболлі вдруге у кар'єрі зіграє у півфіналі турніру ATP. Цього сезону італійцю вдалося зіграти на цій стадії грунтового турніру ATP 250 у Женеві.

Бен Шелтон заробив потрійний матчбол на тай-брейку другого сету протистояння з Денисом Шаповаловим, який у розчаруванні спочатку почав кидати ракетку і потім із нецензурною лексикою звернувся до одного з глядачів. Спочатку канадець отримав попередження, а згодом, продовжуючи сперечатися, був дискваліфікований (відео інциденту).