Монреаль. Арнальді виграв два матчі за день і вперше вийшов до півфіналу на "Мастерсі"

Результати матчів суботи на турнірі ATP 1000 у Канаді
National Bank Open Presented by Rogers - ATP Masters 1000
Монреаль, Канада • 6-12 серпня • хард • $7,867,600
Чинний чемпіон: Яннік Сіннер (Італія)

Друге коло

Артур Ріндеркнех (Франція) – Флавіо Коболлі (Італія) 6:3, 6:2
Губерт Гуркач (Польща, 4) - Танасі Коккінакіс (Австралія, Q) 4:6, 6:3, 7:6(6)
Себастьян Корда (США) - Тейлор Фрітц (США, 9) 6:4, 7:6(4)

Третє коло

Яннік Сіннер (Італія, 1) – Алехандро Табіло (Чилі, 15) 6:4, 6:3
Андрій Рубльов (-, 5) - Брендон Накашіма (США, Q) 6:2, 6:2
Маттео Арнальді (Італія) - Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) 4:6, 7:6(5), 3:0 (відмова)
Кей Нішікорі (Японія, PR) - Нуну Боржеш (Португалія) 6:3, 6:4
Олексій Попирін (Австралія) - Григор Димитров (Болгарія, 7) 4:6, 7:6(5), 6:3
Губерт Гуркач (Польща, 4) - Артур Ріндеркнех (Франція) 4:6, 6:3, 6:4
Себастьян Корда (США) - Каспер Рууд (Норвегія, 6) відмова
Олександр Зверєв (Німеччина, 2) - Хольгер Руне (Данія, 13) 6:3, 7:6(5)

+

Олексій Попирін (№62 ATP) записав до свого активу другу перемогу в сезоні над гравцем із топ-10 та сьому за час виступів у Турі. Австралійський тенісист вдруге в кар'єрі вийшов до чвертьфіналу турніру ATP 1000 і спробує взяти реванш у Губерта Гуркача за поразку на цій стадії "Мастерса" у Цинциннаті минулого року.

Чвертьфінал

Андрій Рубльов (-, 5) - Яннік Сіннер (Італія, 1) 6:3, 1:6, 6:2
Маттео Арнальді (Італія) - Кей Нішікорі (Японія, PR) 6:4, 7:5

Маттео Арнальді проведе свій другий півфінал на рівні Туру. Минулого року йому вдалося дійти до цієї стадії на турнірі ATP 250 в Умазі. Зазначимо, що для Кея Нішікорі це був перший чвертьфінал на змаганнях ATP 1000 із травня 2019 року, коли він зіграв на цій стадії у Римі. За вихід до фіналу італієць боротиметься з Андрієм Рубльовим, якого вже обігравав цього сезону на Ролан Гаррос.