Цинциннаті. Дрейпер обіграв Циципаса у другому колі, Марожан здолав восьму ракетку світу Димитрова

Результати матчів четверга на "Мастерсі" у США
Цинциннаті, США • 12-19 серпня • хард • $7,909,030

Брендон Накашіма (США, WC) - Артур Фіс (Франція) 7:5, 6:3
Андрій Рубльов (-, 6) - Чжан Чжічжень (Китай) 6:4, 6:3
Олександр Зверєв (Німеччина, 3) - Карен Хачанов (-) 6:3, 6:2
Пабло Карреньо Буста (Іспанія, PR) - Макс Перселл (Австралія, WC) 6:3, 6:3
Бен Шелтон (США, 12) - Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) 6:7 ​​(6), 7:6 (7), 6:3
Фабіан Марожан (Угорщина) - Григор Димитров (Болгарія, 8) 4:6, 6:4, 6:3
Губерт Гуркач (Польща, 5) - Йошіхіто Нішіока (Японія, Q) 3:6, 7:6(4), 6:1
Флавіо Коболлі (Італія) - Лучано Дардері (Італія) 7:6 (4), 3:1 (відмова)
Джек Дрейпер (Велика Британія) - Стефанос Циципас (Греція, 9) 3:6, 6:4, 7:5
Хольгер Руне (Данія, 15) - Нуну Боржеш (Португалія, Q) 6:3, 7:6(8)

+

Пабло Карреньо Буста вперше з листопада 2022 вийшов у третє коло турніру ATP 1000, коли зіграв на цій стадії в Парижі. Зазначимо, що іспанський тенісист повернувся до туру у травні, не граючи в теніс майже півтора року через травму правого ліктя. Далі Карреньо Буста зіграє із четвертим номером рейтингу Олександром Звtрєвим, якому програв у трьох попередніх зустрічах.

Фабіан Марожан (№50 ATP) взяв реванш у Григора Димитрова за поразку на Ролан Гаррос і здобув п'яту в кар'єрі перемогу над гравцем із топ-10 рейтингу. Цього року угорський тенісист виграв уже такий третій матч. За вихід до чвертьфіналу Марожан боротиметься із Беном Шелтоном, якому поступився на старті сезону в Окленді.

Бен Шелтон на тай-брейку другого сету відіграв матчбол на подачі Етчеверрі за рахунку 7-6, до цього маючи три сетболи, ведучи 6-3.

Джек Дрейпер (№28 ATP) виграв другий із двох зіграних матчів проти Стефаноса Циципаса. Це четверта перемога британця над суперником із топ-20 цього сезону.