Цинциннаті. Монфіс сенсаційно переміг третю ракетку світу Алькараса і після матчу передав привіт доньці

Французький тенісист Гаель Монфіс створив сенсацію у другому колі "Мастерса" в Цинциннаті
Cincinnati Open - ATP Masters 1000
Цинциннаті, США • 12-19 серпня • хард • $7,909,030
Чинний чемпіон: Новак Джокович (Сербія)

Друге коло
Гаель Монфіс (Франція) - Карлос Алькарас (Іспанія, 2) 4:6, 7:6(5), 6:4

Гаель Монфіс взяв реванш у Карлоса Алькараса за поразку на цьогорічному "Мастерсі" в Маямі та скоротив відставання в їхньому очному протистоянні - 1:2.

Цей поєдинок було перервано вчора через дощ, за рахунку 6:4, 6:6 (1-3) на користь іспанця. Сьогодні, після відновлення гри, Монфіс успішно завершив тай-брейк і зробивши брейк у третьому геймі вирішального сету, утримав свою перевагу до кінця поєдинку.

37-річний Гаель Монфіс 15-й раз у кар'єрі переміг суперника з топ-5 світового рейтингу. Це перша така перемога для француза з серпня минулого року, коли він обіграв четверту ракетку світу Стефаноса Циципаса на "Мастерсі" в Торонто.

Після гри Гаель Монфіс, який є чоловіком українки Еліни Світоліної, передав привіт їхній спільній доньці Скаї, написавши їй послання на камері.

Пізніше сьогодні, Монфіс ще раз вийде на корт і зіграє матч третього кола проти данця Хольгера Руне.