"Відчуваю себе готовим до US Open наступного тижня". Чоловік Еліни Світоліної став чемпіоном виставкового турніру в Нью-Йорку

45-та ракетка світу французький тенісист Гаель Монфіс став чемпіоном виставкового турніру під назвою Ultimate Tennis Showdown, який проходив у Нью-Йорку.
У фіналі змагань Монфіс обіграв представника Казахстану Олександра Бублика, який посідає 25-те місце в рейтингу АТР - 3:1 (10:20, 17:13, 17:14, 15:14). У чвертьфіналі цього турніру француз переміг Андрія Рубльова, а в півфіналі був сильнішим за Стефаноса Циципаса.

Також на цьому турнірі в Нью-Йорку виступали Нік Кіріос, Денис Шаповалов, Каспер Рууд і Алекс де Мінор.

Загальний призовий фонд турніру склав 1 мільйон доларів США. Чоловік Еліни Світоліної Монфіс заробив за свою перемогу - $301,000. Олександр Бублик, який посів друге місце, отримав $161,000.

«Дуже щасливий, особливо перемогти тут, у Нью-Йорку. Я в хорошій формі, показую відмінний теніс у ці два дні, відчуваю себе готовим до US Open наступного тижня», - поділився своїми емоціями Гаель Монфіс.

У першому колі Відкритого чемпіонату США Гаель Монфіс зустрінеться з тенісистом з Аргентини Дієго Шварцманом, який виграв три матчі в кваліфікації.

Додано admin:  24/08/24 15:40  Переглядів: 3 577   Рейтинг:: 0