Світовий теніс / US Open

US Open. Наймолодша тенісистка турніру перемогла суперницю з топ-50, Гауфф і Крейчикова вийшли до другого кола

Паула Бадоса (Іспанія, 26) - Вікторія Голубич (Швейцарія) 6:0, 6:3

• Чемпіонка Вімблдону Барбора Крейчикова продовжила свою переможну серію на «мейджорах», вигравши восьмий матч поспіль. Чеська тенісистка вчетверте грає в основній сітці US Open і лише одного разу, 2021 року, змогла пройти далі другого кола (дійшла до чвертьфіналу).

Вікторія Азаренко (-, 20) - Юлія Стародубцева (Україна, Q) 3:6, 6:1, 6:1 | ОГЛЯД
Клара Бурель (Франція) - Слоан Стівенс (США) 0:6, 7:5, 7:5
Діан Паррі (Франція) - Ван Сіюй (Китай) 7:6(2), 7:6(5)
Ван Яфань (Китай) - Марія Саккарі (Греція, 9) 6:2, відмова

Клара Бурель програла перші дев'ять геймів у матчі, але зуміла перевести поєдинок у вирішальний сет. У третій партії француженка поступалася чемпіонці US Open-2017 з рахунком 2:4, але знову зробила камбек. Бурель третій рік поспіль проходить стартовий раунд у Нью-Йорку, а ось Стівенс другий сезон поспіль поступається на старті змагань.

• Дев'ята ракетка світу Марія Саккарі достроково завершила поєдинок через травму плеча. Саккарі другий рік поспіль програла в першому колі US Open. Вона не може дійти до четвертого раунду «мейджора», починаючи з Australian Open-2022

Емма Наварро (США, 13) - Анна Блінкова (-) 6:1, 6:1
Аранча Рус (Нідерланди) - Ана Богдан (Румунія) 6:4, 7:6 (5)
Гаррієт Дарт (Велика Британія) - Хлоя Паке (Франція, WC) 6:1, 6:2
Марта Костюк (Україна, 19) - Маккартні Кесслер (США, WC) 6:2, 6:3 | ОГЛЯД

Емма Наварро з третьої спроби виграла матч в основній сітці домашнього «мейджора». Цього сезону американка доходила на кожному турнірі Grand Slam щонайменше до третього кола.

Гаррієт Дарт другий рік поспіль подолала стартовий раунд на US Open. У другому колі британка зіграє проти першої ракетки України Марти Костюк.

+

Еліна Світоліна (Україна, 27) - Марія Лурдес Карле (Аргентина) 3:6, 6:3, 6:4 | ОГЛЯД
Ангеліна Калініна (Україна) - Осеан Додан (Франція) 6:1, 3:6, 6:1 | ОГЛЯД
Тат'яна Марія (Німеччина) - Солана Сієрра (Аргентина, Q) 6:2, 6:3
Коко Гауфф (США, 3) - Варвара Грачова (Франція) 6:2, 6:0

• Чинна чемпіонка турніру Коко Гауфф успішно розпочала захист титулу. Американка виграла 15-й матч в основній сітці US Open і продовжила свою серію без поразок на цих кортах до восьми матчів.

Чжен Ціньвень (Китай, 7) - Аманда Анісімова (США, WC) 4:6, 6:4, 6:2
Еріка Андрєєва (-) - Юань Юе (Китай) 6:3, 7:6(7)
Моюка Учідзіма (Японія) - Тамара Корпатч (Німеччина) 3:6, 6:3, 6:4
Юле Німейєр (Німеччина) - Даяна Ястремська (Україна, 32) 6:4, 6:7(3), 6:4

• Олімпійська чемпіонка Парижа-2024 Чжен Ціньвень втретє стартувала в Нью-Йорку і втретє пройшла до другого кола. Минулого року китайська тенісистка дійшла на US Open до 1/4 фіналу, що стало її найкращим результатом на цьому турнірі.

Донна Векіч (Хорватія, 24) - Кімберлі Бірелл (Австралія, Q) 6:4, 6:4
Грет Міннен (Бельгія) - Мадалена Френх (Польща) 7:5, 7:5
Пейтон Стернс (США) - Леся Цуренко (Україна) 6:1, 7:5 | ОГЛЯД
Дар'я Касаткіна (-, 12) - Жаклін Крістіан (Румунія) 6:2, 6:4

Донна Векіч виграла 10-й матч на кортах US Open і вперше з 2020 року пройшла до другого кола на цьому турнірі. Хорватка виграла свій перший матч після поразки у фіналі Олімпіади в Парижі.

Медісон Кіс (США, 14) - Катержина Синякова (Чехія) 6:4, 6:1
Майя Джойнт (Австралія, Q) - Лаура Зігемунд (Німеччина) 6:4, 7:5
Айла Томлянович (Австралія, SR) - Енн Лі (США, Q) 6:4, 6:4
Елізе Мертенс (Бельгія) - Вероніка Кудерметова (-) 3:6, 6:4, 6:3

• 18-річна Майя Джойнт зіграла свій перший матч в основній сітці турніру Grand Slam. Австралійська тенісистка третя наймолодша тенісистка на цьому US Open, після Іви Йович і Мірри Андрєєвої.

Катерина Александрова (-, 29) - Вікторія Томова (Болгарія) 6:7(4), 6:0, 7:5
Іва Йович (США, WC) - Магда Лінетт (Польща) 6:4, 6:3
Лучія Брондзетті (Італія) - Лулу Сунь (Нова Зеландія) 6:3 відмова
Арина Соболенко (-, 2) - Прісцилла Хон (Австралія, Q) 6:3, 6:3

• 16-річна Іва Йович дебютувала в основній сітці турніру Grand Slam. Американка наймолодша тенісистка на Відкритому чемпіонаті США-2024 і цей матч став для неї першим на рівні WTA-туру.